Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kér elérhetőséget, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér elérhetőséget, ha utàna sose ír?

Figyelt kérdés

A srác kimondottan ráhajt a csajra a buliban, végül végig dumálnak 2-3 órát (semmi több nem történik). A végén puszi-puszival elköszönnek, és a srác elkéri a csaj elérhetőségeit. (Bejelöli/)visszajelöli a csajt. Majd soha nem ír.


Ez miert van? Miért csinálják ezt a srácok? Mármint akkor egyáltalán minek hajt rá a csajra, es főleg, utana miert kéri el a csaj elèrhetősègeit, ha igazából nem is érdekli.


( Persze, miután ráhajtott is rájöhet , hogy nagyon nem szimpi a csaj , viszont akkor miért nem csak annyit mond , “jó volt megismerni , szia” , és miért ragaszkodik Hozzá, hogy cseréljenek Kontaktot? )


Őszintén érdekelne leginkább srácok Véleménye a témában



2020. júl. 4. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én ha elérhetőséget kérnék és a csaj a facebookját adná meg, én sem valószínű, hogy írnék neki (Még ha volna FB-om akkor sem)
2020. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? Mert nem telefonszámot adott? Nem mellesleg a srác kért kimondottan social médiás platformot (Instagram).
2020. júl. 4. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos a mai világban már mindent a szósölmédiában csinálnak.


Az is lehet, hogy volt a srácban is már néhány kör, és azért hajtott a lányra, majd otthon már rájött, hogy "nem kellett volna" (ez nem azt jelenti, hogy a csajjal van baj)



Nekem egyébként személy szerint az ilyen "instáscsajok" (vagy pasik)- tól egyenesen hányingerem van

2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, amikoe valaki becsíp, sokmindent mond. Aztán lehet nem is emlékszik a csajra másnap.
2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

#4 vagyok

Az is lehet, hogy csak másnap jött rá, mikor kijózanodik, hogy van barátnője, de mint elöbb is írtam, az ember sokmindent csinál beittasodva.

2020. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit takar az “instáscsaj” kifejezés? Mert szerintem csak mert napjainkban valaki már online tartja a kapcsolatot, (telefonàlás Helyett), abban semmi rossz nincs. Miert ne használnánk fel/ki, hogy egy modern/ technikailag fejlett világban élünk ?
2020. júl. 4. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem az a baj, hogy ott tartja a kapcsolatot, az mellékes, hogy az insta tudomásom szerint pont nem arra való.


Sosem értettem, hogy ha ott a face, meg a messenger, akkor ugyanannak a vállalatnam miért kell létrehozni egy fotófeltöltögetős-osztolós alkalmazást (aková 99%-ban magamutogató picsák járnak - na ők az "instacsajok", akik aból élnek, hogy a csöcsüket mutogatják a tükör előtt csücsörítve)


Amíg a kapcsolatot tartja különféle chat-alkalmazásokon, addig nincs gond.

A gond ott kezdődik, hogy nagyon sokan már cska ott hajlandók kapcsolatot tartnai

2020. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A facebook megvette az instagrammot, független cég hozta létre és nem pedig a facebook gondolt eggyet.Ha valamit nem értessz , nézz utánna.
2020. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor telefonszámot adtak meg egymásnak az emberek, akkor is teljesen ugyanez volt.

Buliban az ember sokmindent megcsinál, aztán másnap kijózanodik, ennyi. Nem kell túlkombinálni.

2020. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt. Csak a srác kifejezetten facebookot kért el. Hajnalba még a buli után is beszélgettünk. De, azóta sem beszéltünk...pedig emlékezett rám. :/
2020. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!