Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet utcán ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet utcán ismerkedni? Előfordult már veletek, hogy valaki elkérte akár a facebook elérhetőségeteket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, megadtam neki :)

Csak kell találni egy közös pontot, és úgy menni oda, onnantól menni fog magától :D

Nem kell feltétlenül nagyon magabiztosnak lenni, csak merj lépni

2020. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉN inkább a telefonszámát kérném el a lánynak. Az közvetlenebb.
2020. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer egy fura, középkorú külföldi. 15 voltam, épp a törivizsgáról mentem haza, a megálóóban pedig útbaigazítást kért tőlem. Mivel én örültem a fejemnek, hogy milyen jól megértetem magam angolul, beszélgettem vele pár mondatot, megmutattam a kezemben lóbált törikönyvet, majd megkérdezte a nevemet, mondtam egy becenevet. Aztán elkezdte, hogy van-e messengerem, én meg naivan és udvariasan mindent bevallottam, hiszen pontosan tudtam, hogy nem fogja tudni begépelni az ékezetekkel teli magyar nevemet. Egy darabig még kicsit kerülgetett a frász, hogy mi van, ha valahogy rájön, de másfél év alatt még nem talált meg, úgyhogy már csak nem fog, nagyon para lenne.
2020. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!