Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem van hanyingerem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van hanyingerem a noktol?

Figyelt kérdés

Regota szeretnek egy normalis baratnot igy 20 evesen,de egyszeruen akarkivel ismerkedek egyre jobban erzem azt,hogy hanyingerem van a noktol.


Valamelyik nap leszedtem a tindert,hogy kiprobaljam,de le is toroltem egyhamar.Lassan minden k.baszott profilon ugy pozol az osszes lany,hogy a segguk es melluk legyen a fo fo,es semmi mas b.zdmeg.Engem ez szemely szerint zavarna,ha pl a jovendobeli baratnom ilyen kepeket tenne ki a netre.Ugy vagyok vele,hogy amit csak nekem kellene latnom azt ne tegye mar ki netre konyorgom (ezalatt tangas kepekre gondolok stb).Instan is latok egy csomo csomo ilyen not mar 14-16 evesen.A legtobb lany akivel beszeltem altalaban a 80%-a kib.szott flegma volt,es nyilvanvaloan elkudott nehanyuk a f.szba mert meg nem nincs kocsim.

Valahogy olyan novel se szivesen letesitenek egy parkapcsolatot,ha kiderulne,hogy egy csomo meztelen kepet kuldott mar magarol egy par embernek.Valahogy nem tudom felfogni,hogy hogy lehet valaki ennyire ostoba b.zdmeg,hogy nem fogja fel,hogy ezekkel a kepekkel siman visszalehetne elni,es nem egy no volt mar ongyilkos egy ilyen dolog miatt mert hulye volt mint a f.szom.A tiktokrol alkotott velemenyemet ki se fejtem,mert betamadna egy par ember ugy erzem.


Kb. 5 honapig voltam egyutt az exemmel,aki egyszeruen gyonyoru volt a szememben,es nyilvan atvert viszonylag csunyan,es napokig sikerult sirni.Lehet,hogy ez is kozrejatszik a dologban?Egyszeruen nem is tudnek mar szerintem megbizni a lanyokban.

Azota egyebkent nem is ismerkedtem senkivel emiatt a dolog miatt,a tindert meg csak kiakartam probalni.

Es mar azon is filoztam,hogy egyszeruen kikene hasznalnom a noket es menni tovabb,hiszen nem sok ertelmet latom mar egy parkapcsolatnak.


Es k.rva nagy tisztelet a kivetelnek.


2020. júl. 5. 23:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy en vagyok a hulye?😀
2020. júl. 5. 23:30
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Először is, annyit nem árt tisztázni, hogy mind a két nem képviselőiben vannak normálisak és nem normálisak is. Ahogy egy férfi is tud gyökér és bunkó lenni úgy tud egy nő is, de vannak normális férfiak és nők is, mielőtt megint elkezdődik az egymás szidása, hogy kik a normálisak és kik nem. Az a kérdés kérdező, hogy te hova szeretnél tartozni. Kihasználhatod a nőket, de akkor ne is számíts arra, hogy egy normális lányt fogsz ki magad mellé. Közrejátszhat a csalódásod abban, hogy most így vélekedsz, de ez lehet hogy a megfelelő ember meg tudja változtatni. Akármennyire is azt sugallja a mai rohanó világ, hogy ez nem így van, de 20 évesen fiatal vagy még, bármikor lehet esélyed még jó lányokba belefutni. Persze ez nem mindig egyszerű, de elég ha egy neked megfelelőt találsz, ha képes vagy elköteleződni
2020. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#

Abszolut igazad van.

Illetve en most nem egy vitat szeretnek inditani,hogy melyik nem a rosszabb.Teljesen igazad van ebben.


Igen,20 evesen fiatal vagyok meg,de annyira hanyingerem lett mar ettol az egesztol,hogy abszolut nem erdekelnek a nok jelen pillanatban.


Illetve szinten elfelejtettem leirni,hogy alapvetoen annyira nem erdekelnek csalodasok,mert egyszeruen l.szarom es lepek tovabb.Leginkabb ez a tinderes tema meg a meztelen kep aggasztott ki nagyon.

2020. júl. 5. 23:46
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

#2 vagyok

Ne érts félre én nagyon örülök annak, hogy vannak még olyan fiúk akiknek nem arra van szükségük, hogy 0-24 meztelen képekkel legyen tele a telefonjuk, és hidd el, lányként mondom, hogy a lányok ezt értékelik. Az a réteg biztosan akit te keresel.

Ha úgy érzed most nem szeretnél barátnőt, akkor tarts egy kis szünetet, ha pedig vágysz rá, akkor kitartás, menni fog :D

2020. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt nem értem. Én épp a minap töltöttem le a tindert, mivel a munkámból adódóan ciki, hogy nem ismerem, és meg akartam nézni már ennyi év után, hogy mi a fene ez. Viszont mivel egyáltalán nem akarok ismerkedni, így a kamuprofilommal töltöttem le, ami egy 40 körüli férfi. (én nő vagyok)

Eléggé elcsodálkoztam, hogy egy 40 körüli faszinak miért 18 éves lányokat ajánl fel, de oké. Viszont egészen normális, szimpatikus lányok is voltak fent, egyáltalán nem az a csöcse-picsája-mindene kipakolva típusúak. Egyszerűen az lehet a gond, hogy a fiúk minden szarnak elmondják az olyan lányokat, mégis őket húzzák jobbra, nem a szolid, normálisakat. El kéne ezen gondolkozni. És körülnézni azok között, akik talán nem szépségkirálynők (ami nem is biztos, lehet, hogy ezerszer különbül néznek ki, mint aki 6 kiló vakolatot ken magára és szénné filterezi a képeit), viszont alkalmasak egy normális párkapcsolatra. Hm?

2020. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%

Légyszi ékezetek!


Nem a tinder a legmegfelelőbb platform egy olyan nő összeszedésére aki nem rak ki ilyen képeket (nem azt mondom, hog mindenki olyan rajta csak, hogy vannak egy páran), de ha mondjuk nem online próbálnál ismerkedni...20 éves vagy az isten szerelmére menj el egy buliba vagy tököm tudja.


Gondolom szép barátnőt szeretnél. A szép nők elég jelentős része azért tesz ki ilyeneket, mert a férfiak nagy része ilyeneket akar. Ha csak nyakig felöltözött arcképek volnának kint nem nagyon menne a tinder se. A tangás/bikinis/meztelen fotókról csak annyit, hogy valószínűleg megerősítésre vágyik.


Abban igazad van, hogy nem akarod más is lássa azt amit nem kéne. Exeden jó volna túltenni magadat. És légyszi ne használj ki lányokat. Elég egy olyat kifogni és jól elver apu vagy bátyus.(nem azt mondom nyüzüge vagy de lehet a másik erősebb, küzdő sportot űz, stb.)


Meg említetedd, hogy nincs kocsid és ezen kiakadtak. Ha volna, te komolyan együtt akarnál lenni egy olyan lánnyal akinek csak a pénz számit? Vihednéd mindenhova megvehetnél neki bármit. Nem hiszem, hogy egy olyan tipusú lány akadt ki a kocsi hiányán aki nem rak ki alulöltözött képeket.


Szeritem nem vagy hülye, csak rosz emberekkel ismerkedsz. Vagy rosz helyen(?)

2020. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
28%

Hát igen én 18 éves vagyok. És sajna én is azt vettem észre, hogy a mai lányok arra mennek rá, hogy minnél többen kedveljenek egy közösségi oldalon, ha 18+ éves vagy autód legyen, menő legyél, pénzes.


A kis tini picsák 13-17! Legtöbbje inkább a menőséget nézi. Talán még a pénz annyira nem fontos. Bár ha 18-20 éves pasiról van szó akkor fontos azért a kocsi, pénz. Az idősebb 18+os lányok még roszabbak mert már kocsi, pénz is kell nekik! És ráadásul még roszabb a humorérzékük meg ki akarnak néha észrevehetettlenűl oktatni! Mert ők betőltik pl a 18-at. És akkor már ők felnőttnek hiszik magukat. Még ha tudatalatt is



És sajnos a mai világban a kis felszinesség már normálissá vált. Vannak kivételek persze, de már a "normális" lányokban is benne van a kis felszinesség. Mivel sajna sok a ri"anc.


És nyilván azért törekedsz te is arra, hogy minnél szebb nőd legyen. De legalább közepesen tetszen. De mind1 is mert a csúnya vagy átlagos lányok is ugyanilyenek már. Pár lány van még azért aki tényleg teljesen normális szépek között is. De ők szerintem hamar találnak maguknak normális fiút!

2020. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék, ha 10évvel fiatalabb lennék,azért nem 1-2lánnyal randiztam akkoriban,meg még más is volt. Van dögivel, nem tudom mit aggódsz...Én már csak azt kívánom, ha lesz is, ne egy lelkiterrorban kiégett karrieristát fogjak ki.
2020. júl. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7#: teljesen igazad van oreg!😀

8#:Nem arrol van szo,hogy aggodok.

2020. júl. 7. 08:40
 10/11 anonim válasza:
46%
Én 18 éves lány vagyok és meg tudom érteni a problémádat. Teljesen az ellentéte vagyok azoknak a nőknek, amit leírtál, viszont én fiúkkal ugyanezt élem meg, vagy a külsejük, vagy a belsejük taszít, de inkább az utóbbi a mérvadó. Szerintem mindketten rossz helyen ismerkedünk...
2020. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!