Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ideje már egyedül vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje már egyedül vagyok, nem találom azt az embert akivel komfortosan érzem magam és ténylegesen vannak iránta érzéseim, hol keressek párt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
dikk tanuld meg élvezni a saját társaságod
2020. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%

Teljes mértékben együttérzek veled


Én is keresek

Eddigi párkapcsolataim kudarcok voltak, amik jellemfejlődésre ösztönöztek


De most összeszedtem magam

Felépítettem a kis birodalmam

Megszerettem magam, ami a legfontosabb

Volt egy rabbi, aki nagyon érdekesen látta ezt - Abraham Twerski a neve

Megtanultam továbba teljes mértékben leszarni mások véleményét és ez sokat segített.


Mindenesetre tapasztalatból mondom, hogy inkább személyesen ismerkedj

Egy smile emoji nem tud pótolni egy rendes, szép mosolyt

2020. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
komfortosan :D Ikeában keresgélj
2020. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire átérzem, mert én is régóta egyedül vagyok, viszont magammal nincs problémám, ettől függetlenül maga a társ az hiányzik. Próbálj meg jobban bízni magadban és fogadd el az adottságaidat.
2020. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!