Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ténylegesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ténylegesen?

Figyelt kérdés

A sztori röviden,durván fél éve a barátnőm egy házibuliban megcsalt,(csak csók volt).Nagyon mély sebeket hordozok magamon a mai napig.Idővel átestünk ezen,megbocsátottam neki,de még mindig nehéz,de ne is firtassuk ezt tovább.A lényeg:

A fiú akinél volt ez a házibuli,az a barátnőm volt osztálytársának egy focis csapattársa.De akivel megcsalt az a házigazda egy másik csapattársa volt.

A barátnőm volt osztálytársának most lesz a szülinapja amire elhivta a barátnőmet és én is mehetek/mehetnék.

2 dologba vagyok bizonytalan :

Elmenjek -e rá ? Érdemes -e ? legyen bennem annyi büszkeség,hogy ne ?

A másik ami még fontosabb :

Nem vagyok verekedős típus.Viszont életem talán legmélyebb érzelmi csalódása volt,ha oda kerülnék és meglátnám a srácot akivel megcsalt ( Igen ott lesz )

Nagyon kevés esélyt látok rá hogy szarrá ne verjem.

Előre gondolkozván,mivel ők össze vannak szokva szeretik egymást stb. lehet utána az egész focicsapat szétverne,ebből a szempontból viszont tarthatatlan a dolog.De egyszerűen nem bírnám ki.Úgy érzem ez lelki megnyúgvást hozna nekem.Mit kéne tennem ? Segítsetek !

16/F



2015. szept. 8. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne menj el,iratkozz be valamilyen küzdősportra.
2015. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Vagy harcművészetre. Az a legjobb. #1-es voltam 15/F
2015. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj el , és igen jó ötlet a küzdősport , ahol letudod vezetni az energiát
2015. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

ne hallgass ezekre a nyúlbélákra. Menj el nyugodtan és kérd számon a srácot, ha úgy tartja kedved.

Most komolyan téged korlátozzon az ő hülyeségük? :D

és ha megvernek? gyűlölj vérrel és könnyekkel és szeress csókokkal és öleléssel.

2015. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Menj el nyugodtan, és köss bele abba a srácba, és veresd szét a pofádat!

Biztosan megéri!

Vagy nem?

2015. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem bírom elfelejteni a történteket fél év után sem! Sajnos ilyen fajta fiú vagyok,érzelmes,lelkileg gyenge.

Nem ismerem a srácot,nem találkoztam vele sosem.Úgy érzem el jött az idő és most lépnem kell.Viszont nem vagyok magamban biztos teljesen.

2015. szept. 8. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
"nyúlbélák" nem vagyunk terminátorok,vágod? Nem éri meg,inkább alakítsd az energiát erővé. Urald. Ne ő téged. #1-es voltam.
2015. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen lejáratod magad és utána sehova nem hívnak majd . Arról nem is beszélve , ha van olyan bunkó feljelent téged testi sértés miatt és , ha 8 napon múló , akkor nagy gázba vagy.
2015. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4es voltam


az, hogy nem felejtetted el és fáj egyáltalán nem jelenti, hogy lelkileg gyenge vagy, sőt...

de persze hallgathatsz rájuk, menekülj csak.... "alakítsd mássá"

haha nevetnem kell ezen. nyeld csak le és szenvedj a tehetetlenségeden, mint ezek a nem "terminátorok".

nyeld le ezt is, nyeld majd le az összes fájdalmat és megaláztatást, légy megalkuvó, félj, válj a rendszer és a saját önbecslésed k*rvájává, mint ezek akik tanácsot szeretnének adni.

én nem bánom. ilyenek is kellenek, hogy tudjam kire ne akarjak hasonlítani.

2015. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírnám elviselni, ha valaki megcsal, de még emellé elmegy vele egy közegbe....Én vele mennék, de nem verekednék, hanem kihúznám magam és emelt fővel járnék a barátnőm mellett...hadd lássa csak a srác, hogy veled boldog.

A másik lehetőség, hogy megmondod a barátnődnek, hogy bocsi, de nem szeretnéd, hogy elmenjen, mert van okod bizalmatlannak lenni.

2015. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!