Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok neten értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok neten értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

(18 éves, fiú vagyok)

Gondolom ez már az ezredik ilyen kérdés, de hova érdemes fordulnom ismerkedési szándékkal a neten?

Ha nem is azonnal kapcsolat, de elöszőr barátkozás céljából?


Társkereső kilöve, mert aki olyan személyiségű mint én, az nem jár ilyen olyan oldalra. Egyszer próbáltam a tindert, lett is matchem, de nem lehetett volt egy értelmes beszélgetést lefolytatni ott, szóval töröltem.


Ezen az oldalon is egyszer megpróbáltam kirakni egy posztot, de nem érkezett válasz (írtam bemutatkozást is).


Sok helyre eljárok, rengetegen ismernek, sok haverom van akivel kiszoktam mozdulni és aktívan keresem az alkalmat, de valahogy nem történik meg, ha személyesen akarok ismerkedni.Legtöbbször sietnek,barátnővel vannak vagy fülhallgatóban nyomják a telefont a lányok.



2020. júl. 18. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ez nem az ezredik hanem a tízezredik ilyen. Sajnos továbbra sem látunk a távolba, úgyhogy az istentudja, hogy neked hol érdemes kezdeni.


Ha neked nem kell a társkereső mint a legnagyobb vadászterület mert olyan különleges a személyiséged akkor az főleg neked rossz.

2020. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%

Kivel akarsz megismerkedni?

Evridikivel?

2020. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
szingliertelmeslanyok.hu
2020. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre nem itt az biztos. Az, hogy ki értelmes, relatív. Szerintem ez szerencse kérdése, hogy hol futsz bele
2020. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért keresel? Nem hiszel abban hogy majd egyszer csak ugy jön minden erőfeszitésed nélkül, egy lány aki rendes, èrtelmes, csinos, szèp stb.

Mongyuk egy idősek vagyunk, a leirtak alapján hasonlitunk is😁ha ez számit valamit

2020. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha sok haverod van, eljársz sok helyre ott csomó ùj lehetőség van az ismerkedésre.

Élőben sokkal jobb!

De a türelem is ide tartozik, hiszen nem fog életed szerelme hipp hopp ott teremni.

2020. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az ilyen dolgokat nem kell erőltetni. Majd jön valaki. Lehet holnap, lehet hogy 1 hét múlva. Szóval csak nyugi.
2020. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7es, kíváncsi vagyok hogy azóta lett e valaki..
2023. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!