Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet értelmes lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes lányokkal találkozni, beszélgetni? Hova járnak a lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni, csak nyitottnak kell lenni
2017. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs konkrét ilyen hely.

De lányként elmondok egy nagy "titkot".

Nagyjából TELJESEN mindegy a helyszín vagy az időpont. A lényeg hogy legyen bátorságod ,szedd össze magad és menj oda a lányhoz aki szimpatikus.

Nyilván ne olyankor amikor látod hogy fut a buszra stb.

De a legtöbb lány szereti ha odamennek hozzá. Akár egy boltban ,kávézóban/kocsmában/bárban ,utcán ,buszmegállóban ,x.

A lényeg hogy ne utanafütyülj valakinek hanem légy nagyon kedves és udvarias.

És ha normális csajt fogsz ki ő is normálisan fog reagálni. Még ha amúgy van barátja/nem akar ismerkedni/nem tetszel neki stb.

De nekem speciel tök rossz érzés hogy pl megyek valahol és látok egy srácot aki így ismeretlenül bejön és látom hogy néz tudom hogy úgyse lesz semmi ,ergo még megismerni se tudom mert többet valószínűleg nem látom de a srácok nagy százaléka nem mer odajönni.

Nyilván az is benne van a pakliban hogy nem mindenki akar stb.

De nem harapnak a lanyok:D

2017. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2017. dec. 2. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj ezoterikus csoportokba! Tele van novel es legtobbjuk konnyu preda!!! Tobbnyire ertelmesek is!
2017. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs csipa, sajnálom hogy ennyire magadra vetted és azt is hogy, nem tudsz kérdést értelmezni...
2017. dec. 4. 22:28
 6/7 anonim válasza:

Könyvtár, főiskola, egyetem, és hasonlók...

Kezdjél a "közepes" kinézetű lányokkal, meglátod azokkal sikered lesz... :-)

2017. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy... Ertelmes lany?!!!! Noben sincs, nemhogy lanyban...
2018. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!