Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet értelmes és normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes és normális lányokkal ismerkedni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Amikor járkálok az utcákon mindig csak ilyen agyonsminkelt divatmegszállott lányokat látok pávákkal járkálni. Hol vannak az értelmes, intelligens lányok? 16/f vagyok és ott körül is keresnék. (Egyébként tisztelet a kivételnek)

2018. szept. 1. 15:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a csokonai gimi jó hely
2018. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 October15 ***** válasza:
Milyen az az értelmes és normális lány?
2018. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nemsok kivétel van. Sok sikert!
2018. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok Debreceni viszont szívesen ismerkedek,szóval ha gondolod írj :)
2018. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Suliba nagyon is jól lehet ismerkedni a diákoknak

Bárhányadikos is az illető:D

Esetleg ilyen köztéri sportpályákon.

Barátodnak a barátaival, akiknek lehet hogy van olyan lány ismerőse akik tényleg normális.

Esetleg fitnessz teremben? xD

Valami sport edzésen esetleg.

Strandon

A világhálozaton nem igazán eredményes az ismerkedés:/

2018. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A BaZár-ban ;)
2018. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Debrecen alapból egy fertő, ott értelmes lányt nem fogsz találni, Eger környékén keresgélj.
2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Debrecenben igenis vannak normális lányok, csak rossz helyen keresgélsz. Például én olyan suliba járok (a legjobb suli :D ) ahol nincs túl sok ribi és csak mondom én se volnék az
2018. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
8-as nem kérek a debreceniekből bocs, se az odajárókból, én is odajárok sajnos, gyűlölöm azt a várost, mondjuk a gimiseket nem nagyon ismerem, inkább az egyetemistákat, a putris cigányokat és az idióta nyugdíjasokat...
2018. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Itt jelentkezhetnek a lányok ismerkedésre ;)
2018. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!