Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit kerestek egy lányban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit kerestek egy lányban? Még soha nem volt fiúbarátom, és nem tudom miért. Milyen belső tulajdonságok fontosak? Milyen külsőhöz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Őszinte, értelmes válaszokat, légyszi.

2020. júl. 22. 15:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17/L
2020. júl. 22. 15:44
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem belsőre az a fontos hogy hasonlítson picit rám. Nem muszáj mindenben de azért ne legyünk 2 külön világ. Én alapvetően csendes, zárkózott vagyok, jó lenne ha ő is csendesebb fajta lenne viszont azt nem várom el hogy zárkózott legyen. Vagy például legyen okos, ne az a nagyon 200 IQ-s zseni mert én sem vagyok az, de legyen intelligenciája. Szóval belsőre ilyen legyen.


Külsőleg csak azt várom el hogy ne legyenek a szélsőséges dolgok. Pl. Ne legyen túl sovány, túl kövér, túl izmos, csak legyen benne abban a kategóriában ami még azért a csinos kategória. Arcra meg igazából nem nagyon tudok mit mondani, az a lényeg hogy tetszen és kész.


Szóval nagyjából ilyen lányt keresek vagyis inkább keresnék, de nem keresek mert nem izgat annyira hú de nagyon ez a téma.


16/F

2020. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám légy önmagad.

Az fog igazán jól állni neked amilyen alapból lennél.

Ha egy lány csak azért cuki mert a fiúknak az jön be azt úgyis észrevesszük egy idő után.

Én szeretem amúgy a kezdeményező, durvább lányokat. :D

De ugyan úgy a szerény, szégyellős, zavarba jövő típus is.

Tehát mint mondtam légy önmagad ahogy jól esik és előbb utóbb úgyis tetszeni fogsz valakinek.

2020. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Légy önmagad és legyen nagyon jó szived amit kihasználni nem lehet!

Más nemszámít! 😊

23/F

Ha gondolod beszélgethetünk! :)

2020. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Belő: Kedvesség, humor, jószívűség. Külső: Ne legyen molett. Mellméret és egyéb dolgok nem érdekelnek.
2020. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Kulsore pl Jennifer lopez,csak kicsit lehetne rajta tobb kilo es alacsonyabb. Legyen kedves, nem uralkodó típus, tényleg az az aranyos cuki tipus. legyen menő valamennyire,legyen szociális élete.
2020. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] (ne legyen kiálló körme, de sztem ezzel csak én vagyok így. És minimális/ semmi smink
2020. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van a mondás, hogy a külső megfog a belső megtart. Külsőre nálam teljesen váratlan, hogy ki tetszik meg. Ha tetszik valaki de a személyisége offos akkor max barátok lehetünk bár ez nálam érdekes mert sok lány barátom van, talán több is mint fiú. Ha nem játszod meg magad és van egy kis önbizalmad akkor nyert ügyed van bárkinél akinek bejössz!

20/f

2020. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Külsőnek amit én keresek: legyen szép arca, jó segge melle (azaz ne legyen nagyobb mint a fejem), normális testalkat.

Belsőnek: önbizalma legyen, legyen humoros, kedves, intelligens.

Ezen kívül fontos, hogy ne sminkelje túl magát, ne legyen plasztikbaba stb. Sok mindent fel lehetne még sorolni, de nekem hirtelen ezek jutottak az eszembe

2020. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Sztem a humor nem lényeges, viszon t az enyémet értékelje
2020. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!