Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit kerestek egy lányban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit kerestek egy lányban? Még soha nem volt fiúbarátom, és nem tudom miért. Milyen belső tulajdonságok fontosak? Milyen külsőhöz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Őszinte, értelmes válaszokat, légyszi.

2020. júl. 22. 15:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
23%

Legyen jó segged



Hű,de le leszek pontozva😧

2020. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az elsődleges, hogy viszont érezzem azt, hogy szeret engem, nem csak én őt. Mindenképp legyen kedves, aranyos, intelligens, és lehetőleg olyan szinten komoly legyen, hogy ne ilyen 15-16 éves átlagszinten álljon (azért írtam az átlagot, mert nem mindenki komolytalan, gyerekes közülük). Nem lófuttában szeretném a kapcsolatot az illetővel felépíteni, de például ha van egy jövőképe, az se lenne rossz. Illetve legyenek céljai, vágyai, amit el szeretne érni.

Ezek voltak a legfontosabbak. De nekem az is tetszik, ha a lány humoros, de legalább valamennyire vevő az én humoromra.

Külsőre is van, igazából a barna hajt preferálom, az plusz, de ha más van, az sem izgat. Ha passzolunk, akkor nem izgat a hajszín, csak mondtam, hogy én egy fokkal azokhoz jobban vonzódom. Nagyon sokan írják, hogy álszentség a srácok részéről, ha azt írjuk, hogy a belső számít csak stb, de ez tényleg így van. Most is van egy lány, aki szimpi nekem, és szépnek szép, de nem kifejezetten a stílusom, ellenben imádom a személyiségét és ezért meg is kedveltem.

19/F

2020. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hasonló értékrend és célok

A fontosabb dolgokkal kapcsolatban legyenek megegyezők a véleményeink vagy legalább legyünk képesek kompromisszumra jutni.

Célok kapcsán pl.:hány gyereket szeretnétek (persze ez csak később kerül képbe, de nem érdemes sokat várni ezzel a kérdésse amennyiben fontos).

Külső amihez vonzódok:

nagyon sokféle, ha van ami teljesen mindegy az a hajszín.

Testalkatban a "nem elhízottat" preferálom (tehát az átlagos is teljesen jó).

Mell és fenék méret: lényegtelen (persze ha számomra tetsző az plusz "pont", de hasonló értékrend és célok nélkül nem ér semmit sem)

2020. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!