Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy srácra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy srácra?

Figyelt kérdés
Pont egy hete találkoztunk és ma vettem a bátorságot hogy bekövessem és ő meg vissza követett gondolkoztam hogy kirakok valamit a storymba amire lehet hogy reagálna de nem történt semmi olyan ami érdemleges lenne úgy hogy gondoltam ráírok, de nem tudom hogy „Szia” megvan

2020. júl. 25. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez attól is függ hogy miben nyilvánul meg az ismeretségetek.

Ha tudsz valami olyant róla, amivel kapcsolatban fel tudsz tenni egy értelmes kérdést, akkor máris van mivel ráírj. Ha ,,csak úgy" szeretnél, akkor meg mehet egy standard ,,Szia, van kedved beszélgetni?" ,Aztán meg vagy kérdezel valamit vagy mesélsz vagy nem tudom.

A story-s dolgot én is be szoktam vetni, sikerülni is szokott, de tényleg nehéz olyant találni amire tudod hogy válaszolna..

2020. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a „Szia, bocsi nem tudom hogy emlekszel e meg ram de szimpatikus voltal ugyhogy nincs kedved beszelgetni?” jó vagy gáz?
2020. júl. 26. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérj bocsánatot, nincs miért, de amúgy szerintem okés :)
2020. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne kezd bocsánat kéréssel egy beszélgetést.


Alapból lehúzod vele az egészet.

2020. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es a bocsi nelkul jo lenne?
2020. júl. 26. 18:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ékezettel teljesen 😉 Nem kötekedésből írom, de ennyi igényességet elvárnék (itt a gyk-n oké, de beszélgetéskor tegyed az ékezeteket)
2020. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, legalább a "crushodnak" írj ékezettel
2020. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg más ötlet?
2020. júl. 27. 12:03
 9/9 anonim válasza:
100%

Azóta nem tudom, hogy próbáltál e már ráírni, de a lehetséges ötlet lehet, hogyha érzelmesebb tipus akkor mondhatnád neki, hogy:

Szia, beszélhetünk? Muszáj valakivel beszéljek erről...



De semmiképp se hazudj neki ilyen kitalált történeteket.

2020. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!