Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írtok akkor egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írtok akkor egyáltalán vissza?

Figyelt kérdés

Ráírtam valakire akinek elviekben tetszem. Megkérdeztem instn, hogy Tinder match után szeretne-e beszélgetni. Egyértelmű igen volt a válasz.

Az első kérdésre már nem is válaszolt pedig látta 🙄

Nem értem akkor talán nem kellett volna azt mondania, hogy igen persze...


2020. júl. 26. 10:24
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Kérdéstől függ vissza hogy fog írni, vagy sem - legtöbb esetben. Amúgy hazudnék ha azt mondanám, értem ezt a dolgot amit leírtál. De pontosan emiatt nem ismerkedek neten. Sokszor emiatt kidobott időnek érzem. 🤷‍♂️
2020. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mivel semmit nem tudok róla, ezért annyit kértem, mutatkozzon be.

Az ismerkedés szóban is benne van a lényege.

Múltkor is másik lánynál, aki ráadásul egy városban lakik belém így jartam

Több oldal beszélgetés után, arra már nem írt vissza, hogy írja le, hogy milyen is ő, kicsoda ő, mit kell róla tudni.

Én aki tudja mit illik ilyenkor tenni(legalább ugye illedelmesen lekoptqtni) az soha nme fogja megerteni az ilyet.

Ezek a problémák miatt kB már az élet se érdekel komoly szinten

2020. júl. 26. 10:31
 3/10 A kérdező kommentje:
*lakik velem
2020. júl. 26. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz beszélgetni interjúztatás helyett. Mutatkozzon be? Szia, Szilvi vagyok. Bemutatkozott. De ebből nem lesz beszélgetés.

Kérdezz normálisan, és nem fognak eltűnni.

2020. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy nem ezen múlik.

Ez sokaknál probléma.

Ha több órát jól elbeszelgetnek a nő akkor is lelep vsgy nem ír vissza egy idő után sok esetben.

2020. júl. 26. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ne legyetek már buták, az ilyen nők akik neten ismerkednek és kicsit is jól néznek ki, azoknak naponta ír legalább 20 pasi úgyhogy elég gyorsan megy a válogatás, választani fog egyet aki legjobban tetszik neki azzal foglalkozik a többi meg megy a kukába
2020. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írnának vissza, azért picsognál, hogy milyen undorítóak ezek a gonosz lányok.

Egyébként mi az, hogy “Mutatkozz be!”? Ilyen béna ismerkedős szöveget is rég hallottam már. Talán nem elvárni meg számon kérni kellene, mint valami felettesnek, hanem KÉRNI, kérdezni, amire kíváncsi vagy, pl van-e hobbija, sportol-e, mit szeret csinálni stb, nem pedig követelni, hogy mondjon el mindent.

2020. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Ne foglalkozz már az ilyen lányokkal! Ezek azt sem tudják mit akarnak, és rajtad kívül legalább 5 pasival flörtölnek még, és annyi gerinc nincs bennük, hogy megmondják, hogy nem!


Hagyjad ezt az egészet! Ismerkedj több emberrel, és találj valakit aki komoly. Aki komolyan ismerkedni akar az fog írni, és be fog mutatkozni! Ennyi!

2020. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk speciel én srácként is utálom ezt a mutatkozz be dolgot és én sem szoktam nagyon reagálni rájuk. Kérdezz azokra, amik érdekelnek vele kapcsolatban és oldottabb lesz a másik személy ism
2020. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk speciel én srácként is utálom ezt a mutatkozz be dolgot és én sem szoktam nagyon reagálni rájuk. Kérdezz azokra, amik érdekelnek vele kapcsolatban és oldottabb lesz a másik személy is.
2020. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!