Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza már?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza már? Unalmasnak tart vagy nem érdeklem őt egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy fiúra aki tetszik én úgy éreztem jól elbeszélgetünk meg az ízlésünk is tök hasonló meg szimpatikusnak is tart engem vagyis azt írta. Egy osztályba járunk amúgy, csak nem nagyon beszélünk egymással élőben ezért írtam rá hogy így megismerhessem.

Csak az utolsó üzenetemre nem válaszolt egy pár napja és ez akkor azt jelenti hogy nem érdeklem? Meg hogy zavarta hogy írtam neki? Írni neki hogy miért nem ír nem akarok, mert nyomulósnak sem akarok tűnni.


2017. máj. 25. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Azt azért megkérdezheted, hogy rosszat mondtál / kérdeztél-e, hogy nem ír vissza. Ez még nem nyomulás. De azt is hozzáteheted, hogy ha nem akar beszélgetni, azt is megmondhatja, mert nem gond, csak szeretnéd megismerni. Szerintem ebben semmi rossz nincs, őszinte, és a bizalmába is tudsz férkőzni így.
2017. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ő nagyon jól tudja hogy meg szeretném őt ismerni mert írtam neki. Azt meg félek neki írni hogy ha nem szeretne velem beszélni akkor mondja meg mert szerintem még arra sem válaszolna. :(
2017. máj. 25. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha élőben kérdeznél rá? Osztálytársak vagytok, így semmiképp sem lehetetlen kettesben maradnotok és beszélnetek egy kicsit, akár erről is. Személyesen legalább látod a reakcióit is, hogyan viszonyul hozzád
2017. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok veszítenivalód van. Kérdezz rá, és ha nem válaszol arra sem, hát az nem a te hibád. Viszont ha meg sem próbálod, akkor biztosan nem éred el, amit szeretnél.

Bármitől félsz, mindig kérdezd meg magadtól, hogy "Mit veszíthetek?" Azt hiszem, jelen esetben semmit. A csalódás esélye benne van, de csalódni fogsz még százszor az életben, ez soha ne vegye el a kedvedet. A győztesek mindig azért győznek, mert nem adják fel.

Na, azt hiszem, elég közhelyet ellőttem mára. Sok sikert!

2017. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak nem nagyon van úgy alkalmunk beszélgetni hiába hogy osztálytársak vagyunk meg én inkább olyan visszahúzódó vagyok ő meg nem, lehet ez is a baj hogy inkább egy közvetlen lánnyal szivesebben beszélgetne.

Vagy egyszerűen csak fogadjam el hogy nem érdeklem? :(

2017. máj. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!