Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne barátnőm 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm 19 éves fiú vagyok de nem jönn össze hiába nem vesznek észre?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond?
2020. júl. 31. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát kellene pár információ még ehhez, de ha észre is vesz a csaj nem fog kezdeményezni, tehát csak rajtad áll a dolog.
2020. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan így vagyok, mint te 19/F

Mondjuk én az elmúlt 1 évben 12 csajnál próbálkozdtam

6-nál nem volt meg az a bizonyos click, összhang

3 játszotta az "elérhetetlent", akiért küzdeni kell - ott hagytam, nekem nem kell ilyen

1 csajnál a távolság és tanulás miatt nem lett volna semmi

2 csaj pedig hosszú beszélgetések után lebarátzónázott


Nem volt még barátnőm, de most kifejezetten jól érzem magam egy fél évig tartó "self-development" (nem jut eszembe magyarul) után.

Igazából akkor a legjobb mikor egy barátnő csak opciónális a boldogságodhoz, nem pedig feltétel.


Ha esetleg érdekel a storim, hogyan lettem félénk-visszahúzódó,ronda srácból beszédes, extrovertált és fény évekkel szebb, akkor írj és leírom a történetem. Hátha azzal tudok segíteni, ha tanulsz a hibáimból.

2020. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

#2-vel teljesen egyet kell értsek. Ennyi csajnál nem próbálkoztam, de a szó amit keresett az önfejlesztés.

Ugyanezt csináltam, utáltam magamat, azt hittem ronda vagyok, senkinek sem kellek, és sokat nem is érek. Igazából nekem kifejezetten videók segítettek, amik elérték, hogy magabiztosnak nézzek ki, holott messze voltam attól. Gondolhatod hogy meglepődtem, hogy nem 1, nem 2 lány elpirulva mosolygott és köszönt nekem, holott egy gimibe jártunk, de ötletem se volt, kicsodák is ők.

Ez adott nekem magabiztosságot ahhoz, hogy magammal beszélgessek és megismerjem, megszeressem magam. Ez egy nagyon fontos szabály, ha te sem szereted magad, ne várd el mástól sem. Nekem jött még sikerélmény pont akkor versenyekből, ami nagyon jól jött.

A végére úgy éreztem, hogy nem nézek ki én rosszul, sőt, talán átlag feletti a kinézetem, rengeteg lány barátom van, akik az értéket már felfedezték bennen, meg igenis érzem, hogy vagyok valaki.

Ahogy 2-es írta, nekem is írhatsz, én is igyekszem segíteni

19/F

2020. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévő srácokhoz, habár én már 23 vagyok. Egy hosszú kapcsolatból jöttem ki lerombolva. 3-4 hónapos önfejlesztés után olyan karizmám, dumám lett ami simán ad egy 10/8-as hatást így igazából ha akarok van barátnőm/csajom ha nem akarok akkor meg ők szednek fel :D
2020. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Görcsösen akarod.


Engedd el a témát és amikor nem számítasz rá, betoppan az életedbe!

2020. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es, vegulis szerintem se kell harcolni egy lanyert, majd ok megharcolnak erted 🤦‍♂️
2020. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Te valami nagyon kompetitív lehetsz csajozás terén


Tegyél fel egy kérdést gyakorira, hogy mi az amikor egy lány játsza az elérhetetlent, mert nincs kedvem elmagyarázni


Az egész mondatot próbáld legközelebb értelmezni 🤦‍♂️

2020. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szervezni kéne nektek itt már egy gyakoris partit, ahol összejöhet egymással a sok szingli egy vakrandi keretében, hogy még véletlenül se befolyásoljon senkit sem a külső! :)
2020. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
gyakoriszüzek.hu
2020. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!