Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 19 éves lány vagyok, nem...

19 éves lány vagyok, nem igazán vannak jó barátnőim és nem tudom hol ismerkedhetnék. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni helyekre (pl. mozi, kávézó, stb.), beszélgetni lányokkal. Sajnos az eddigi barátságaim elkoptak, lassan mennék egyetemre és szeretnék találni barátnőket. :)

2018. ápr. 9. 14:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyetemen nagyon jol lehet baratokat szerezni, foleg koleszban.
2018. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Úgy legyen, bár általában elég visszahúzódó vagyok sok új ember között, szóval ez nehezít a dolgokon ^^"

Meg ugye jön a jó idő, jó lenne találni valakit, akivel esetleg már nyáron is el lehetne lenni :)

2018. ápr. 9. 16:50
 3/11 anonim válasza:
Hát sajnálom, de ebben nem tudok segíteni, mert én nem vagyok túlságosan ismerkedős típus. Szinte kizárólag olyanokkal barátkoztam mindig, akikkel összehozott az élet. Általános- és középiskolában 2-3 osztálytárssal voltam jó viszonyban, egyetemen pedig csak a szobatársammal és a szomszéd szobában lévőkkel (velük is csak azért, mert gyakran jöttek szobatársamhoz).
2018. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia, merre laksz? :)
2018. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia, én szívesen barátkoznék. Én se vagyok valami szociális ember xdd Ha gondolod írj privit
2018. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bidombi válasza:
Szia szivesen ismerkednék ... szép napot
2018. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mintha én irtam volna ezt a kérdést :D velem is ugyanez a helyzet, ha van kedved irj üzit.
2018. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egyetemen lesz bőven lehetőséged jó kapcsolatokat kialakítani :)

37F

2018. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon visszahúzódó vagyok, még egyetemen sem lettek első évben barátaim. A koliban a szobatársaim felsőbb évesek voltak, így nem sok közös témánk vagy programunk volt. Eddig életem során minden barátomat úgy szereztem, hogy olyan helyzetbe kerültem egy távoli ismerősömmel, hogy kénytelenek voltunk beszélgetni. Például egy sulis kirándulásra csak egy másik lány jött az osztályomból, úgyhogy vele beszélgettem végig és utána egész suli alatt jóban voltunk. Vagy pár osztálytársam járt haza ugyanazzal a busszal, amivel én, ezért velük is néha szóba elegyedtem. Vagy egy különórára járt egy lány, aki ugyanabban a kisvárosban lakott, ahol én, így látásból ismertük egymást, az órán pedig beszélgettünk, megismerkedtünk. Aztán amikor a barátaim barátaival találkoztam, velük is jóban lettem. A legtöbben nem olyan maguknak valók egyetemen, mint én (a csoporttársaim jóban vannak egymással, egyedül én nem illek a társaságba), szerintem könnyen fogsz barátokat találni. Ha esetleg egyedül elmész olyan programokra, amik érdekelnek (legyen az sport, koncert stb), akkor ott is megismerhetsz új embereket, ha csak egy minimálisan megpróbálsz nyitott lenni. Ha pedig nem is találsz barátokat, legalább az eseményt élvezted.
2018. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írjatok nekem is nyugodtan! :)

18/L

2018. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!