Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én mondok el mindent, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mondok el mindent, vagy nem velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nos, a hét folyamán voltam egy házibuliban, ahol ott volt egy lány, aki nekem nagyon megtetszett stílusra és személyiségre is. Lehetőségem adódott sétálni vele egy kicsit éjszaka, és tök jól elbeszélgettünk kötetlenül minden témáról. Másnap meg tudtam a nevét és ráírtam, hogy nagyon örülök, hogy tudtam beszélni vele, és szívesen várom az én születésnapi bulimra is, és remélem legközelebb is fogunk beszélgetni. Eddig a pontig tökéletesen beszélgettünk, majd jött a "látta" és nem válaszolt. És itt nem tudtam hogy ezzel elvágtam magam nála, vagy csak simán elfelejtett válaszolni?

2020. aug. 9. 10:58
 1/2 Lena7 ***** válasza:
100%
Lehet fáradt volt, vagy valamilyen dolga akadt és csak megnézte, hogy mit írtál. Szerintem még várj egy kicsit a válaszára.
2020. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Inkább az a legjobb megoldás ha beszélsz vele, hogy válaszolnia keljen ne tudjon ki kerülni mert jogod van tudni, hogy akar-e veled beszélgetni vagy semmit se akar.
2020. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!