Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai lányok ti miért csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányok ti miért csak a pénzes palikra buktok 19 éves fiú vagyok és pegyszerüen felháborít hogy nem vesznek engem észre mert jaj csak a Külsö számít meg a haj meg a ruha Meg mi az hogy ti mentek oda egy fiúhoz nem értelek titeket?

Figyelt kérdés
Normális lányok válasza érdekel
2020. aug. 21. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

A mai lànyok üzletnek, befektetésnek, anyagi haszonszerzésre használják a párkapcsolatot ez tény.

Nem nagyon tudsz mit tenni ellene. Maximum az vigasztalhat, hogy így ők is szép számmal egyedül maradnak, így a másik oldal se lesz elégedettebb.

2020. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ne általánosíts
2020. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos én is tapasztalom hogy bár nem vagyok egy jóképű srác, ahogy megtudják a lányok hogy mit dolgozok, már sejtik hogy mennyire megy a szekér és hirtelen nagyon vonzó leszek számukra.

Szánalmas...

2020. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét nemnél van erre példa. A kedves, aranyos lányokat sokszor nem veszik észre a fiúk, mert nem elég csinos a sminkjük, vagy nem rakják ki mindenüket. Ezt is lehetne mondani.

Ez inkább egy nemtől független embertípus.

18 éves lány vagyok.


Viszont szerintem ne vedd ezt ennyire magadra. A lányok megérzik, ha valaki ennyire sértetten áll a randizáshoz. Miért ne mehetnénk mi oda a fiúhoz? Ha valaki tetszik, üljek csendben a sarokban, és várjak, míg valaki odajön?

2020. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
93%

A kérdésed alapján inkább az lehet a baj veled, hogy korlátolt f*sz vagy, frissen tanult szexista közhelyeket böfögsz vissza, már csak enny alapján sem kelted olyan ember benyomását, akivel a legtöbb lány le akarna állni.

Igen, vannak lányok/fiúk, akiknek a külső és pénzen kívül nem számít semmi, de nem ez az átlag, nem ez a többség. Nekem életemben nem volt "pénzes" palim, nyilván az ismerkedés korai fázisában kiderült, hogy ki mivel foglalkozik, és sejteni lehetett, hogy ez anyagilag mit jelent, engem ez még sosem tántorított el senkitől. Sok embert ismerek, akik ugyanígy vannak ezzel, esetleg még többet is keresnek a párjuknál nőként, de a kapcsolatukban ez nem érdekel senkit, max a külső szemlélők éreztetik néha, hogy szerintük ez nem normális. A legutóbbi ismerkedés-próbálkozásomnál a srác jelentősen jobban keresett, mint én, ez önmagában nem zavart volna annyira, ha normálisan kezeli, de elég gyorsan elkezdte annak a jelét adni, hogy ő ezzel szeretne érvényesülni. Mindenféle előzmény nélkül, teljesen más témáról beszélgetve bedobott mindig valamit, hogy ő ezt és ezt megteheti, mert sok pénze van stb. Rettentően taszító volt, pedig ezen kívül akkor még nem lett volna bajom az emberrel, tetszett külsőre és ezt a hülyeséget leszámítva belsőre is, de így gyorsan elvágta magát.


Annak meg csak örülni lehet, hogy a lányok is kezdeményeznek néha.

2020. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

En is mai lány vagyok, de nem olyann mai lány.. és engem tudod mi háborít fel? Hogy általánosítasz. Vannak aranyásók, és pénzéhes p*csak ez tény, de nem csak olyanok léteznek basszus.

A külső valakinek fontosabb valakinek nem.

Nem tudom mi a baj azzal ha a lány megy oda a fiúhoz, én úgy hallottam hogy sok fiú szereti mikor a lány kezdeményez

17/l

2020. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egy lány ne kezdeményezen
2020. aug. 21. 15:31
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Na, látod, ezért nem érdeklődnék irántad a nők. A külsődnek vagy a pénzednek semmi köze ehez.

Miért ne kezdeményezzen? Fejtsd már ki kérlek 5 mondatban.

2020. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Van par ilyen lany. A tobbseg nem. Viszont egy luzer nekik sem kell. Ha nem tudsz értéket felmutatni (ne pénzre gondolj) akkor nem vagy versenykepes.
2020. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, én kibújnék a bőrömből örömömben ha egy lány nálam kezdeményezne, de eddig sosem volt ilyen szerencsém!


Komolyan nem értem mi bajod van ember..

2020. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!