Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít igénytelennek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít igénytelennek egy lányon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem fesulkodik

Nem a saját kinezetehez vesz ruhát (alak)

Ha büdös

2020. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

ha olyan ruhában jár folyton és ezt tartja alapnak, hogy kilátszódjon mindene és kiemelje a ruhája folyton az alakját


nah ezt utálom


meg a hajcid tartsd tisztán, de ez menni szokott :D

2020. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha kellemetlen szaga van, akár a szájának, vagy akár úgy unblock a lánynak.
2020. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha büdös, zsíros hajú és bunkó.
2020. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

- zsiros haj

- pattanások

- bunkó vagy férfias stílus

- igénytelen öltözködés

- izzadtságszagú vagy büdös a szája (ez alatt a cigaretta szagot is értem)

- kiszedetlen szemöldök

- szőrös láb,szőrös kar,szőrös hónalj és szőrös punci

- elhízottság vagy nagyon soványság

2020. júl. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Azért az utolsóba belekötnék

A férfias stílus mióta igénytelen?

A szőrzet sem feltétlenül igénytelen, a mai világban is van aki jobban szereti a természetes szörzetet

És az elhízás/soványság sem az igénytelenség jele

2020. júl. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lena7 ***** válasza:
98%

Kedves 5-ös.


A pattanásosság mért lenne igénytelen ?🤔


Tini korban ez normális. Vannak olyan lányok/srácok, akik mindent megtesznek azért, hogy ne legyenek pattanásosak (normális étkezés,bőrgyógyász, kozmetikus, arctisztítás, arcpakolás stb) viszont még ezek ellenére is van rajtuk több-kevesebb pattanás (például a genetika miatt) ezt elkell fogadni.


A kérdéshez vissza térve szerintem ezek:

-Ápolatlan fogak

-Zsíros haj

-Ápolatlan körmök

-Koszos/Foltos ruhák

-Izzadság szag

2020. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

STOP IT 5-ös


Egy lány k*rvára nem tehet arról ha sovány vagy ducibb

lehet több oka is!!!

elhízottság: gyógyszerszedés, genetika

soványság: genetika, bulemia, anorexia


Pattanás?

Chhh ezt úgy mondjátok mintha Ti rajtatok fiúkon nem lenne egy darab se.

Az mennyivel jobb ha 600kg vakolat van a lány arcán csak azért hogy megfeleljen az adott személynek?

Semennyivel csak elszorítja a pórusait és még több lesz.

De persze ti csak a tökéletességre mentek.


Jó borotválkozás az alap dolog mert az még nekem is vissza taszító lenne ha fiú lennék.


Izzadtság szag is.


Hajmosás, fogmosás is alap lenne de van aki sz*rik bele aztán sír hogy nincs barátja.



16/L

2020. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

6

- A férfias stilus azért igénytelen mert ha bunkó parasztokkal akarok találkozni akkor találkozom a barátaimmal azokkal elbunkóskodunk együtt elröhögjük az egészet és kész.

Na de az már más tészta ha egy nő úgy viselkedik és úgy beszél mint egy férfi,főleg ha én azzal a nővel együtt is élek.

Én pedig nem leszek együtt egy olyan nővel akinek a hatalmas és mocskos pofáján már fél liter Domestos beöntése sem segít

Ha bunkókkal akarok találkozni majd találkozom a barátaimmal de egy nő az legyen nőies ezért van két melle meg a muffja meg az ösztrogénjai


- Ha te szereted ha egy nőnek szőrös a hónalja, szőrösek a lábai, meg szőrös a muffja akkor ahhoz gratulálok talán a 1870-es években kellett volna megszületned. De még mondjuk Magyarországon a nők nagyrésze a 90-es évek elején se tudta mi az a borotva,ami elég aggasztó véleményem szerint mivel már a 20-as években szőrtelenítették magukat a nők külföldön


- Amennyiben neked bejönnek az elhízott kövér vagy az épp zörgő csontú ultrasovány nők ahhoz is gratulálok, nekem nem kell egy hájpacni meg egy csontkollekció sem.Mind a kettő ellen lehet tenni


7

Én nem szoktam 13 éves pattanásos kislányokkal kezdeni ha már így a hormonok feljöttek szóba

A rendszeres kozmetikushoz való járás vagy a bőrgyógyász meglátogatása sokat lendít a pattanás és a hormon témán de vannak nők akik ezzel abszolút nem foglalkoznak, se kozmetikushoz nem járnak se bőrgyógyászhoz

Ez igénytelenség és aki ezt elfogadja az fogadja el, nekem pattanásos nő nem kell

2020. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 9-es

Nem az volt a kérdés hogy neked milyen nők jönnek be és milyenek nem, hanem az hogy mi az igénytelen

A kettő nem feltétlenül ugyan az

2020. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!