Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Hogy mutatjátok ki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy mutatjátok ki hogy tetszik egy csaj?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,de nem tudom hogy neki be jövök-e.Segítenétek?

2015. szept. 10. 16:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Onnan tudod hogy tetszel e neki hogy ha sokat néz, ha akkor mosolyog e ő is ha te nevetsz, ha ránézel és ő is rád akkor nem veszi el rólad a tekintetét hanem eg
2015. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Bocs csak véletlenül küldtem el befejezetlenül... Hanem legalább 5 másodpercig szemeztek meg ha rámosolyogsz akk vissza mosolyog e
2015. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Típustól függ, van aki rámenős, de olyan is van aki nem az. A rámenősek egyből rádmennek, aki pedig szégyenlősebb az rád se néz.
2015. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mosoly sem egy életbiztosítás, vannak akik nem tudnak mosolyogni.
2015. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy, ha úgy is elutasít, vagy rám se néz?
2015. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egy érzéketlen szégyenlős alak vagyok az én szemszögemből írom le: sokszor nézek rá ha ő is hirtelen rámpillant elveszem róla a tekintetemet de nem túl hirtelen és nem túl feltűnően ilyenkor nekem teszik. Ennyi. 17/F
2015. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mosoly meg ezek + néha elkezdem szivatni (pl. megbököm a vállát majd eltűnök,ilyesmi. A végén nyíltan rávigyorgok)
2015. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hetes te troll vagy xD

mindig nézem, keresem merre van, próbálom elkapni a tekintetét, van h tartomva szemkontaktust de van h berezelek, olyankor szépen máshova nézek. Én mosolyogni nem szoktam, lehet ez a haj XD mosolyt erőltetni nem akarok a pofámra, az gáz, maradok a zord tekintetnél.

2015. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8-as valahogy fel kell hívni a figyelmet amikor azt a k**va telefont nyomkodja.

15/F

2015. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es..... Mekkora igazad van. Már a buszon sem merek leszólítani egy lányt, mert tuti fejbe verne a telefonnal és azt mondaná hogy húzzak el mert facebookozik..
2015. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!