Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódóként hogy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóként hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Alapból csendes srác vagyok és nem beszélek túl sokat. Hogy ismerkedjek így? Alapból azokkal szoktam, sokat beszélni akivel régebb óta jóba vagyok akit akkor ismerek meg legyen ez egy csaj vagy fiú azokkal se nagyon tudok témát találni, és kellemetlen csend van
2020. szept. 2. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Így sehogy, mivel nem beszélsz. Írj fel magadnak általános témákat, amiket bármikor bedobhatsz bárkinél és amik beindítják a beszélgetést. Nem kell megváltani a világot velük, elég annyi hogy vannak-e hobbijaik, vagy miket szeretnek csinálni szabadidejükben, jártak-e már x helyen, milyen a sulijuk ahova járnak, minek akarnak tanulni később, stb..


Segíteni fog ha nem jut eszedbe semmi vagy nincs téma.

2020. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne félj, próbálj kezdeményezni. És mindig hozz fel valami érdekes témát. Suli, hétvége, nyaralás, hobbi....

És legyél vicces.

Én is félős voltam, de rajtam is csak ezek segítettek, na meg hogy gatyába ráztam magam hogy a négy fal közül nem lehet ismerkedni.

2020. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!