Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kezdtem el félni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtem el félni a lányoktól ?

Figyelt kérdés

2 éve még simán beszélgettem lányokkal, nem féltem tőlük, randira is el tudtam volna őket hívni ha akartam volna. Volt egy kiszemeltem, és bejelöltem, ráírtam semmi se történt, féltem a tekintetétől! Harapósan nézett, sajnos így visszagondolva egy év kellett hozzá, hogy rájöjjek, hogy visszautasított... Thai boxon is bejelöltem, de akkor se jelölt vissza, szóval már csak regenerálódok ez miatt. Régebben elég jóképűnek tartottam magam, most meg hibákat látok magamon, nyilván akkor se voltam jóképű annyira, de elhitettem magammal és nem féltem tőlük. Már lett volna barátnőm rég ha előbb tudom, nem tudom, teljesen le vitte volna az önbizalmamat a csaj ? Vannak lánybarátaim, kevés de vannak mégis. Viszont szeretném az első barátnőmet, láttam, hogy iskolába bejöttem némelyiknek, ezért szeretnék cselekedni is. 2-3 beszélgetés utána randi, first move és barátnő. Csak attól félek, hogy a kialakult félelem meg fog engem nyomorgatni, így is alig merek már a lányok szemébe nézni, szóval kéne valami motiváció, ösztönzés,videó akármi


18 F



2020. szept. 6. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak nem is az a fő szempont, hogy jóképű legyél, hanem hogy határozott legyél, legyenek terveid, céljaid! Legyél humoros! Ne legyél csendes, visszahúzódó hanem tudjanak veled bármiről beszélni!

Ha már oda mersz menni egy lányhoz, az már határozottságot sugall!

Az meg elég ciki, és gyáva dolog, ha személyesen nem mersz odamenni hozzá, Facebookon meg bejelölöd... Gyávának gondolt...

Légy határozott! Merj oda menni!

2020. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából már mindegy. Eljátszottam nála minden paklimat, meg láttam, hogy nem is érdeklődik iránytam. Hallgattam a lánybarátomra, kérdeztem tőle, hogy bemutat-e engem, mondta, hogy írjak rá. De érdekes, eddig minden lány visszaírt nekem csak ő nem... Itt nem velem volt csak a probléma, így is-úgy is visszautasított volna engemet.Sajnos thai boxon eléggé csendes gyerek voltam de iskolába a haverokkal voltam. Mindig barátnőjével volt, esélyem se volt odamenni hozzá..
2020. szept. 6. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire közömbös irántad, akkor hagyd a francba! Felesleges olyan hajó után úszni, amelyik nem akar felvenni!

Annyi lány van! Szard le! Légy erős, és keress mást!

2020. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!