Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Elvileg jóképű srác vagyok, de nem tudom elhinni ezt. Pedig meg is szoktak nézni a csajok, de akkor sem. A hobbijaimmal be tudnék jönni egy pár lánynak szerintem, de nem érzem, hogy azokból nagyon jó lennék. Önbizalmam és magabiztosságom sincs ilyen szempontból. Most van egy lány, aki nagyon megtetszett nekem, de a régebbi sok visszautasítás miatt félek, hogy kiröhögne és nevetség tárgyává tenne vagy pedig köcsögösködne velem és csak játszana az érzéseimmel. (Nem ismerem, csupán egyszer tudtam vele beszélni, de az is kínos volt egy kicsit.) Mit lehetne tenni a pesszimizmusommal és az önbizalom hiányommal?

2016. nov. 19. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
És az az egy beszélgetés milyen volt? Ha akkor nem volt bunkó/nagyon elutasító, akkor megpróbálhatnád.
2016. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltak kínos dolgok a beszélgetéskor, de jelek is voltak arra aznap, hogy bejövök neki. De lehetséges, hogy csak azért nem küldött el melegebb éghajlatra, mert először találkoztunk, fáradt volt és jó napja lehetett aznap.
2016. nov. 19. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
2016. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a lányok is megnéznek, akkor csak lehet benned valami, nem gondolod? Ha bezárkózol egy burokba, akkor ne várj semmit! kicsit próbálj nyitottabb lenni a dolgok felé! ha sosem próbálod meg nem tudhatod, hogy kinevet-e vagy rendes lesz... azt javasolnám, higgy magadban! :D
2016. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3.: nem küldök képet, nem akarom, hogy rémálmaid legyenek😂

#4: Majd valahogyan szeretnék, de ha mindig hamar negatív gondolataim lesznek, akkor az a kisugárzásomon is látszana és így még jobban visszautasítana. Meg az önbizalom hiányos srácok nem a csajok esetei, ha jól tudom. Még annyit, hogy két külön suliba járunk, nincsenek közös ismerősök és régebben már bejelöltem Facebook-on, egy esemény miatt tudtunk találkozni a sulijában.

2016. nov. 19. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni erre a kérdésre.. "Miért vagyok ennyire szerencsétlen?" Tudod a szerencsétlenség mást jelent, nagyon mást. Inkább azt a kérdést kéne feltenni, hogy miért nincs semmi önbizalmam. De ha- elvileg jóképűen, olyan hobbikkal amivel másoknak szeretnél bevágódni, de persze abban sem vagy nagyon jó, a régebbi sok visszautasítástól és -attól félve hogy kinevetnek és nevetség tárgyává tesznek- élsz akkor sok sikert hozzá. Nem is tudom miért tetted fel ezt a kérdést. :)
2016. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!