Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzek így a magasságomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így a magasságommal kapcsolatban? Valóban hátráltathat majd a párkeresésben?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és 20 éves F, de mondták már hogy még nőhetek, de nem látok erre sok esélyt :(

Megfigyeltem hogy a legtöbb lány a suliban velem egymagas vagy magasabb.

Ti mit tapasztaltatok sorstársaim?

Meg ha látok magasabb srácokat egyből furán érzem magam.



máj. 14. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tépelődj magadon olyan sokat. Alacsony férfiaknak is van párja, tehát - emelt fővel, előre!
máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudok, aztán mégis mindig az eszemben van
máj. 14. 18:52
 3/10 A kérdező kommentje:
*tudom
máj. 14. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

100x nehezebb lesz neked, mint egy magas srácnak.

Többet kell próbálkoznod, keresni azokat a lányokat, akiknek nem ez számít.

És nem feladni, ez a legnehezebb.

máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A magasság csak egy dolog. Van egy csomó más dolog, ami segíthet. Például én a jobverse állásbörzén találkoztam egy csávóval, aki nálam alacsonyabb volt egy kicsivel, de olyan karizmája, olyan kommunikációja volt, amivel simán meg tudta ragadni az emberek figyelmét.
máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem ezen múlik, emiatt ne aggódj. Ha pedig nőni szeretnél állj be kosarazni, ugrálj, keress rá youtubeon how to grow height tippekre és mutatnak torna videókat.
máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
Én 172 cm vagyok, és semmi problémám nincs a csajozást illetően. Csak 1-2 csaj utasított vissza a magasságom miatt, de eddig az összes barátnőm magasabb volt nálam.
máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is egy magasabb lány írt, hogy tetszem neki, de ő sajnos nekem nem.
máj. 17. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne írj neki többé, vagy írd meg, hogy nem az eseted. Meg is indokolhatod, hogy mi a nem tetsző.
máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltem vele
máj. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!