Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy bejelölsz valakit mondjuk FB-on úgy a semmiből, mert megtetszett?

Figyelt kérdés
Vissza szoktak jelölni? Van valami taktikád?

2020. szept. 27. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
“Úgy a semmiből”= sose találkoztatok még, nulla közös ismerős stb.
2020. szept. 27. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én inkább üzenetet írtam. Azzal könnyebb tisztázni, hogy mik a szándékai, így a másik fél is könnyebben tud dönteni. Az ilyen próbálkozásaim több mint felénél kaptam választ, szóval nem is annyira reménytelen.

Szóval szerintem ezzel próbálkozz inkább, mint a jelöléssel. Ha már egy ideje jót beszélgettek, esetleg találkoztatok is, akkor jelöld be.

2020. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem akkor valószínűleg itt ronthattam el. Nem jelölt vissza, de írni nem merek.
2020. szept. 27. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Irj neki. Mit veszithetsz? Max. letilt. És akkor mivan? :D
2020. szept. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már nem merek neki írni, mert vissza se jelölt.😅
2020. szept. 27. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha abszolúte nem ismer,de tényleg sehonnan akkor miért jelölne vissza csak úgy? Én se fogadok el olyan emberektől ismerősnek jelölést akit nem ismerek.


Ha bármit is szeretnél vele kezdeni akkor tényleg írnod kell neki,mert különben nem lesz a dologból semmi sem. Aztán vagy válaszol vagy nem.

2020. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Túl naiv vagyok ezek szerint.
2020. szept. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!