Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van ez mindig hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez mindig hogy amikor megtudjak h nem vagyok szerelmes utana letojnak?

Figyelt kérdés
Az a tipusu lany vagyok aki jofej,kicsit fius,hamar a tarsasag kozeppontjaba kerul. Tobb a fiu baratom de az a baj hogy kozuluk szinte majdnem mindegyik akart tolem mar valamit es miutan egy romantikusabb kozeledesuket kovetoen kozoltem veluk h en most nem akarok kapcsolatot utana egyszeruen ejtettek,mintha nem is leteznek,szellemkent kezeltek es ez neken nagyon rosszul esik mert utana nem csak ok hanem az o baratai is megvetoen neztek ram amikor nem hitegettem meg semmi rosszat nem csinaltam csak egyszeruen nem akartam kapcsolatot.Ez szerintem meg a sajat dontesem. Ebbe nincs beleszolasa senkinek. Csak mar annyira unom h emiatt szinte hetente valtoznak a tarsasagok ahova bekerulok...
2020. okt. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát biztos rosszul esik nekik, aztán gyerekes módon ellened fordítják a barátaikat is. De persze meg lehetne érteni a döntésed, és ettől még nem kéne ilyennek lenni utána, dehát sajnos, ha ilyenek, akkor nem tudsz mit csinálni velük...
2020. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők sem hitegetnek, hogy kellesz nekik barátként.
2020. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fiú lány barátság. Ezt a "barátaid" is bizonyították. Többet akartak, te nem, így nem kellesz barátnak.
2020. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 U.A.É. válasza:
Szia! Ha gondolod ezt discordon bővebben kibeszélhetnénk. Tudnék mit mesélni.
2020. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!