Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek azoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek azoknak akik nekem tetszenek?

Figyelt kérdés

Nyilván nincs pontos válasz erre a kérdésre, de azért őrülnék pár válasznak.


Nem tartom magamat szépnek, sem rondának, átlagosnak szép arcal. Általában nem beszélek sokat, de mindig részese vagyok a társaságnak. Van humorom, értelmes vagyok és még nevetni is tudok (értem a viccet).


Tulajdonképpen nem hinném, hogy taszító személy lennék, mégis valahogy soha nem kapok visszajelzéseket. 16 vagyok, nem várok sokat és tisztában vagyok vele, nem az életem párját szeretném most megtalálni, hanem egy fiút, aki egy értelmes és komoly kapcsolatot képes vezetni. Olyannal pedig nem jönnék össze, aki nem tetszik. Nem tartom tisztességesnek.


Eddig három fiú ugrik be, akiről sejtem, hogy vagy nagyon bírtak vagy tetszettem nekik.


Nemrég bekerültem egy új társaságba, ahol felfigyeltem egy srácra, de ő természetesen rám se néz. Rajtuk kívűl van még kettő. Az egyik folyamatosan kínos helyzetbe hoz és húzza az agyamat (ami sajnos ebben a korban jellemző) és ha rá nézek idegesítően vigyorog. A másik fiú pedig gyakran az irányomba néz (bár elvileg mellettem ül a kiszemeltje).


Mit szóltok? Szerencsétlen vagyok?



2020. okt. 7. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb lesz valakid, ezek alapján nem gondollak szerencsétlennek. Minél több embernek tetszel és minél több ember tetstik neked, annál nagyobb az esélye annak, hogy kölcsönös legyen a vonzalom, pár embernél simán kijöhet az, hogy nincsen kölcsönös érzés.


18F

2020. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem csak olyanok voltak
2020. okt. 7. 21:52
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
25%
Ez ilyen sajnos ezért kell kompromisszumot kötni
2020. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy megerősítést vársz azoktól akik "tetszenek" neked vagyis nem teljesen őszinte az érdeklődésed. Nagyon fiatal vagy és nem vagy biztos benne hogy tetszel-e a fiúknak és teszteled a határaidat ilyen nem egyértelmű testbeszéd elemzésekből. Legegyszerűbb módja ennek ha megkérdezed őket hogy mit gondolnak a külsődről (ebből nem gondolják hogy akarsz valamit).


Így vagy úgy, építs önbizalmat. Nem kell minden fiúnak tetszeni hanem csak annak aki neked is tetszik és nem kell az első szembejövővel leállni. Egy nap úgyis találkozol az igazival és ha nem kedvelnek téged akkor pont az önbizalomhiányodból fakadó tetteid miatt nem. Hozzáteszem, ebben a korban 100% hogy nem fogod megtalálni a tökéletes partnert de a te döntésed, hogy kell-e ideiglenesen valaki.

2020. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%
A válasz benned van.Neked miért nem tetszenek,akiknek te tetszel?
2020. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egyik esetben én csak egy havert láttam benne, és nyilván nem csak a külső számít, de ő teljes mértékben nem a típusom volt.
2020. okt. 8. 14:19
 7/7 anonim válasza:
100%
Értelek.Nekem is hasonló volt a gondom.Én külföldön találkoztam olyanokkal,akiknek bejöttem,és nekem is ők.Mondjuk kicsit idősebb vagyok nálad.
2020. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!