Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobbnak nevezett bnőm...

A legjobbnak nevezett bnőm folyton azokra a pasikra hajt, akik nekem tetszenek vagy én tetszek nekik. Őt az izgatja ha a bnője pasijára hajthat. Engem nagyon zavar, rosszul esik. Hogy adjam a tudtára h fejezze ezt be végre? Bár ezt nem lehet.

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Miért fejezné be, ha nem vagy fontos neki? Ha az lennél ui akkor nem csinálná.

A legjobb barátnőd ha ilyen, milyenek az ellenségek...?

Mondd el neki, hogy ezt nem nyeled be még tőle sem, majd kérd meg, hogy a jövőben keressen más hülyét maga mellé. Bocs, de itt ez tőled függ, mit hagysz megtenni magaddal, mit nem...

Esetleg megpróbálhatod elmagyarázni neki, miért undormány a viselkedése, de ő önző- nem szeret téged, nem hiszem, hogy meghatná. Sok ilyen van...

2009. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ne tűrd el, hogy a "legjobb barátnőd" hülyét csináljon belőled, már elnézést. Az a lány komplexusban szenved, folyamatosan megerősítésre vágyik, hogy ő milyen csinos, milyen szép, milyen dögös, milyen vonzó. Ezt úgy tudja a legkönnyebben elérni és bebizonyítani magának, ha egy férfit elhódít egy másik nőtől, de hogy ne legyen túl nehéz sem a dolga, igen undorító módon a barátnője pasijait szemeli ki, hiszen ő (azaz Te) nem fogsz úgy küzdeni, mint egy másik, idegen nő küzdene. Hihetetlenül gusztustalan és beteges dolog. Az egyetlen okos megoldás, ha megszakítod a kapcsolatodat a másik lánnyal, ez így nem mehet tovább. Vigyázz, lehet, hogy egy ideig még a "nyomodban lesz" és bosszúból hajtani fog a pasidra, ne hagyd annyiban, küzdj meg érte!
2009. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt a lányt a legjobb barátnődnek nevezed?

Ha ilyeneket csinál hogy tudsz benne megbízni?Mert az ember bizalmasa a legjobb barátnője.Kár vele folytatni a barátságot ha ennyi esze sincs,hogy ez neked rosszul esik.

Ha szerelmi vagy más bánatunk van,veszteség ér bennünket,vagy bármi bajunk van,általában a barátnőnk az aki vigasztal minket támogat lelkileg.Na most nálatok inkább attól kell tartanod,hogy ő lesz aki elcsábítja majd a szerelmedet(megjegyzem,akit el lehet azért nem kár)de akkor is.Milyen barátság ez?Gondolkozz el rajt,hogy méltó-e a bizalmadra a barátnőd.

2009. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!Közel én is ezen az úton haladok.Ja!Egyébként volt egy kapcsolatom,amiben én mondtam a srácnak hogy tartsunk szünetet.Ezután kiderült hogy 1 hét múlva a kis "barátnőmmel" borultak össze.Eléggé fájó volt.Már csak azért is mert nem 1, 2 hónapos kapcsolatról volt szó.1 évre megszakítottam vele a kapcsolatot.Küldözgette az üzeneteket,hogy mennyire megbánta,így megbocsátottam neki.Jó is volt egy darabig...Csak az fáj ennyire hogy együtt nőttünk fel.
2009. jan. 22. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez nagyon ismerős dolog számomra az én barátnőm is ezt csinálta a diszkóba ahova jártunk kinéztem két állatian helyes pasit.Mindkettőre rámászott.Bnőm 29éves a srácok meg 17 meg 21 kicsit sem kicsik hozzá lényegtelen.Az egyiket letapizta a másikat részegen szájon csókolta fene a nyakát.Mondjuk nekem van párom de akkor is bejöttek a srácok!Na de a lényeg hogy szépen ereszd ki a szádból az oroszlánt olcsad lefelé:)!Sok sikert puszicash***
2009. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötekedésből csinálja, akkor nem is igazi barátnő. Ha nem, akkor pedig pech, hogy ennyire azonos az ízlésetek.
2009. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem barátnő!Egyáltalán miért tartod vele a kapcsolatot? küldd el a fenébe, minél előbb, ne magyarázkodj meg kérlelj!
2009. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!