Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a lány felé ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lány felé ?

Figyelt kérdés

Szóval lenne egy lány akivel egy iskolába járunk. Sajnos közös ismerősünk nincs így nem nagyon tudom azt eljátszani , hogy ő mutat be neki.


Annyit tudok róla ,hogy melyik osztályba jár és hogy hogy hívják. Illetve ritkán látom a buszmegállóba.Arra is gondoltam, hogy ott szólítanám le de nem nagyon akar jönni az ihlet ,hogy mivel és hogyan.


Szerintetek mivel lenne érdemes nyitni felé?


17f



2020. okt. 19. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél többet a közelében a suliban, csak a látómezejében, aztán lehet hogy észrevesz, és megjegyez.

Ezután pedig könnyebb lesz beszélgetni vele :)


Mivel más közös nincs, a suli az a téma, ami miatt elkezdhetsz kommunikálni vele...esetleg lehetsz merész, és elhivhatod egy randira😌

2020. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Többször láttalak és szimpatikus vagy. Lenne kedved megismerkedni?" Egyszserű és nekem bevált.
2020. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél sokat a közelében és menj oda hozzá, beszélgess vele. Ha merész vagy hívd el randira. :-)
2020. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kezd el és menni fog beszélj vele. Hogy van stb bármiről
2020. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!