Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a srác felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a srác felé?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit minden nap látok a buszon.Nagyon tetszik,de nem nagyon tudom mit tehetnéknaz ügy érdekében..Egyszer, mikor átlósan előttem ült felé néztem(de nem pont rá) hátrafordult szép lassan, majd mikor meglátta hogy arra nézek elkapta a tekintetét.Nem tudom ez jelent e valamit..Egy másik alkalommal pedig összenéztünk de csak pár mp-re.Facebookon megtaláltam a srácot amúgy.

Szóval szerinterek van értelme bármit is tennem, vagy így,buszon esélytelen?

17/L



2019. máj. 25. 10:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld vele felvenni a szemkontaktust, de ne bámuld. Ha 3 másodpercig tarja veled akkor talán te is bejössz neki ^_^ (ez nem biztos, de több helyen olvastam). Vagy szedd össze a bátorságodat és menj oda hozzá, tudom mondani könnyű, de végül is mit veszíthetsz? Sok sikert kívánok :D Nekem is bejön valaki de egyenlőre még én sem tudtam lépni sajnos, viszont én hetente csak 1-2x látom a fiút.
2019. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, jöhetnek még válaszok!
2019. máj. 25. 10:41
 3/26 anonim ***** válasza:

1# akkor ajánlom neked ezt, amit mondtál: "Vagy szedd össze a bátorságodat és menj oda hozzá, tudom mondani könnyű, de végül is mit veszíthetsz?"

Na és mi volt az oka, hogy nem tudtál lépni felé? :D Nincs akaraterőd...



Kérdésre válaszolva: Ülj mellé; szemezz vele sokat, mosolyogj rá, ha elkapja a tekinteted, keresd sokszor a társaságot

2019. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#3 Nincs akaraterőm? Bocs, de szerintem nem igazán ismered a helyzetemet. Amit leírtam az csak egy tanács a részemről, és odaírtam, hogy "tudom, mondani könnyű", az egy dolog, hogy nekem nincs bátorságom megfogadni, de az kicsit sem az akaraterő hiányára vall, hisz azért "teszek" lassan 4 hónapja, hogy képes legyek ilyen téren is nyitni mások felé.

Egyébként meg nem én kértem tanácsot, de köszi..

2019. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Ne viccelj már. Ott van a lába között pö...csel és neked kell lépni? Gyáva kandúrokkal nem érdemes foglalkozni.
2019. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, de az a dilemmám, hogy amúgy tetszik a srác..És.mi van ha amúgy bejönnék neki, de fél lépnj, mert esetleg fél a nyilvános megalázástól(mint én is)?
2019. máj. 26. 00:16
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki a Frászbúkon.
2019. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

#6: Milyen nyilvános megalázásról beszélsz? A visszautasítás nem nyilvános megalázás.

Akkor nem ő lesz a pasid,kész,bumm. Ez az egész amúgy is tök felszínes. Lehet ha megszólal,kiesik a kapanyél a száján,nőj fel és láss túl a külsőn. Jól néz ki,ezzel nagyon sokat letett az asztalra.

2019. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Persze értem, utolsó, nem is biztos, hogy ha megismerném is tetszene.De egy próbát megérne.Bár lenne merszem srácokat leszólítani 😅
2019. máj. 26. 22:55
 10/26 anonim válasza:
Én fiú vagyok, és én is ugyanebben a cipőben járok. Tudom baromi kevés esélye van, hogy egymást keresnénk, de azért megkérdezem. Melyik két település között jár ez a busz?
2019. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!