Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek haverom húga felé? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Adott egy elég jó haverom akinek van egy elég csinos húga. Amikor elmegyünk szórakozni néha jön a húga is de annyit kell tudni róla hogy egy elég visszafogott lány nem sok dolga volt eddig pasikkal. Eddig semmilyen jelét nem mutatta hogy tetszenék-e neki vagy nem, néhányszor beszéltünk már de sose mélyenszántó témákról szóval lényegében köszönőviszonyban vagyunk. Még annyit tudni kell hogy azért elég jóban vannak egymással szóval ha ráírnák meg ilyenek akkor rögtön szólna a haveromnak hogy írtam neki és úgy ugyse lenne belőle semmi. Haveromat szerintem nem zavarná ha én a húga felé közelednék szóval az nem gond. Ezek az információk tudatában ha valaki tudna tippeket adni hogyan tudnék közeledni felé azt megköszönném! 18F a csaj pedig 16L

2019. jan. 13. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Hehe

Nappal hugom,

Éjjel dugom

l0l

2019. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Dikk az 1. mit írt😂

Kis kamu pedoka😂

Am kedves kérdező szerintem ne gyertek össze. Milyen gáz lesz, ha csúnyán szakítotok és a haverod meg ott áll közöttetek, mert nem tudja melyikőtök pártját fogja.

2019. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
Hívd el randira ès megtudod
2019. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Lassan, halkan, gumitalpú cipőben közeledj hozzá, hogy ne vegye észre.
2019. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 $$$$$ ***** válasza:
Hat nem tudom en hanyagolnam a helyedben a témat... Engem elegge zavarna ha barmelyik haverom is összejönne a hugommal. Bar engem alapbol zavarna ha a hugomnak lenne csávója. Igaz hogy meg csak 13 de ez nem fog valtozni 16 eves korara se. A srac aki össze akkar majd jönni vele szamithat egy "kellemes,, elbeszelgetesre bar szerintem fater részéröl is megkapja😂😂😂. Tehat nem lesz jó dolga Xd😂 . Tudni fogja a határokat . Es a haverjaimmal nem szeretnek így elbeszelgetni... A barataimmal meg föleg nem mert akiket barataimnak tekintek azokra szinte testver kent tekintek. Bár ők nem is jönnenek össze a tesommal mert tudjak hogy nem lenne illendo dolog ahogy en se az ő tesojukkal. Bar nekem nem áll fent az a veszely hogy valamelyik haverom vagy baratom öszsejön tesommal mert szerencsere több mint 5 évvel fiatalabb nallam tesóm.... De varom majd a leendő jelentkezöket 😂 . Nem lesz könnyü dolguk XD . Es nem lesz semmi komoly se ameddig engem nem győz meg a srac na meg fatert is XD . És hat eggyik se lesz könnyü😂😂 .
2019. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha elmondanád a haverodnak, hogy bejön a húga?
2019. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én jártam a bátyám egyik barátjával, jól elvoltunk de végé lett ,szépen váltunk el mai napig jóban vagyunk és a tesóm is jóban van vele. Szerintem nincs veszíteni valód...
2019. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehetseges hogy a ,kishug’ megtalalta a rola szolo kerdest? Minden illik ram xd
2021. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!