Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatalabb fiúknak miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb fiúknak miért nem tetszenek a nagydarab lányok?

Figyelt kérdés
Általában a középkorú férfiaknak tetszenek az ilyen lányok. Találkoztam már olyan helyzettel is, amelyik férfi azt mondta, hogy fiatal korában neki sem tetszettek, csak mikor elért egy bizonyos életkort.
2020. okt. 19. 19:12
 1/8 anonim válasza:
56%

Mert ha elér valaki bizonyos életkort és még mindig magányos, akkor már nem válogat annyira.


Ettől függetlenül van aki egész életében a ducibb lányokra bukik.

2020. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert a fiatalok többnyire felszínesek, ahogy idősödnek, egyre kevésbé.
2020. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
1esnek teljesen igaza van!
2020. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem fiatal korban még nem igazán merik felvállalni a többiek előtt, ha nem olyan tetszik nekik, aki megfelel a "mai ideálnak". Félnek attól, hogy mit gondolnak a haverok. Ahogy felnőnek, rájönnek, hogy az a lényeg nekik tetszen és ők érezzék jól magukat a lánnyal, már nincs rájuk hatással a többi ember "elvárása".

Meg simán változhat ezen felül is, hogy ki tetszik, hiszen az ember is változik:)

2020. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert nyomi középkorúként örülnek hogy valakinél is labdába rúgnak. Sikeres középkorúként viszont azt mondom, hogy pont ugyanolyan az ízlésem mint fiatalon, sőt, még jobban szelektálok. Tinilányoknál picit jobban elmegy ha nem tökéletes az alakja, mert még feszes és érintetlen, ami plusz vonzerő.
2020. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem tetszenek, mindig is tetszettek, most is ilyen lányt keresek. 40F
2020. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem mindig a karcsú, modell alkatú lányok jöttek be. De 30 felett volt két kerekebb barátnőm is.

Tiniként csak olyan lányokkal beszéltem, akik kifejezetten tetszettek. Aztán egyre több nővel találkoztam és ismerkedtem meg, nem párkapcsolati céllal. Ha valakinek a teste nem az ideálom, de helyes, értelemes, normális, akkor bele tudok szeretni.

2020. okt. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit,az egyes írt,illetve van,aki a teltebb lányokat szereti. Pl én is,ne legyen olyan,mint egy mamut,de szeretem,ha van rajta valami 17/f
2021. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!