Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek bejön a mackós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a mackós nagydarab állat kinézet? :D ami inkább ilyesztő, kopasz hajjal pl. Rockeres kinézettel?

Figyelt kérdés

És a ducibb lányoknak a vékonyabb pasik jönnek be vagy sem ?

Kizáró a rockeres öltözködés? Esetlegesen később a tetoválás ?



#tetoválás #nagydarab #rockeres kinézet #ducibb lányok ideálja
2017. aug. 3. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, de a kinézet az csak egy dolog. Aki nem ismeri a személyt, persze hogy ilyesztő :/
2017. aug. 3. 22:09
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

A külső megfog a belső megtart.

Szóval a kinézet is számít meg a belső is.

2017. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ly ijesztő az ijesztődben
2017. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ ILYESZTŐ
2017. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igaz igaz, tudok írni, ne haragudj, kijavítja ez a szar telefon. De nem kifogás tudom.
2017. aug. 3. 22:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"kopasz hajjal" 👍
2017. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
határozottan, habár az én korosztályomban nem találtam ilyet még neten sem.:DDD
2017. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kopasz hajjal 😂😂

De nem nevetlek ki , inkább válaszolok a kérdéseidre .

A mackós kinézet bejön, és azzal sincs bajom ha valaki kopasz.. A rockeres öltözködéssel sincs bajom , lehet mert én is a hasonló stílust kedvelem . A tetoválás sem nagyon zavar .

Ducibb lányként pedig személy szerint nem nagyon jönnek be a vékony fiúk , inkább az átlagos és a mackósabb pasikat preferálom.

2017. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ez a férfias külső jön be. A férfi legyen nagy, erős, ijesztő - tudjon megvédeni!

Szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymás.

Telt létemre vonzom az átlagos v. vékony palikat, de nekem az izmos, nagyobbak jönnek be.

2017. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!