Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Van egy lány a Tik-Tok-on, nagyon megtetszett nekem, próbáltam ráírni Instagramon, de mivel nem követ engem, így való valószínű, hogy az engedély kérések közé tette az üzenetemet. Tik-Tok-on is próbáltam ráírni, de ott meg az volt a helyzet, hogy meg se engedte, hogy elküldjem, mivel nem követ engem. És mire Instagramon elolvassa az üzenetet, lesz vagy fél év. Elsősorban lányok válaszát várom, de fiúké is jöhet, minden tanácsot elfogadok. Szerintetek mit csináljak? Nem szeretnék a videója alá kommentelni, hogy küldtem üzenetet, ez nekem túl erőszakosnak tűnik. Próbáljam meg Facebook-on?

2020. okt. 29. 20:19
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem várj pár napot, főleg a facebookkal, aztán majd csak észreveszi instán hogy írtál neki
2020. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!