Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok,Pasik!Összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,Pasik!Összejönnétek olyan,magának való csajjal vagy pasival,akinek nincsenek barátai és otthon ülős típus?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki rendesen jár suliba,adott esetben dolgozik,viszont nem szívesen megy sehova,max egy évbe 1-2x wellnessezni,vagy kirándulni,és leginkább otthon szeret olvasni,videojátékozni,filmezni,zenét hallgatni,és veletek is leginkább ilyen közegben lenne.

2020. nov. 2. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem közegben,hanem körülmények közt,és ami fontos hogy ettől lehet szexuálisan aktív,ezt nem zárja ki
2020. nov. 2. 17:11
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
nagyon sok más dolgon múlik főleg hogy összejönnék-e valakivel, de ez nem lenne kizáró ok, szóval igen
2020. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,amúgy azt megköszönöm ha leírod/leírjátok a nemeteket is:)
2020. nov. 2. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy össze. Attól függ milyen a lány személyisége, mennyire értem meg magam vele, mennyire rugalmas. Lehet azért nem jár el sehova, mert nincs kivel, vagy olyan helyekre menne el, akivel társsal menne el. Akár egy állatkert, akár valami séta egy új olyan városban ahol nem járt még...stb.
2020. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lena7 ***** válasza:
56%

Én nem 😬


Szeretek én is otthon lenni meg stb, de azért hetente minimum 1-2 alkalommal jó elmenni valahova.

(Csak sétálni és beszélgetni, kávézni, beülni valahová, mozi, vagy tényleg bármi)

2020. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én most azt tudom mondani, hogy nem. Ezt az előző rossz tapasztalatomra, kapcsolatomra vezetem vissza, de nyilván minden ember más, és máshogy kezeli, nem feltétlen úgy, mint az exem.

Ő volt az, aki soha nem akart elmenni sehova, nyaralni sem voltunk közel 3 év alatt, mikor mindenki ment, hívtak minket is, de ő nemet mondott, volt, amikor maradtam én is miatta, de egy idő után elegem lett, és mentem. Aztán nyilván jöttek azok a hülyeségek, hogy mi, akik mentünk lányok, bámultuk a fiúkat, de csak azt tudtam mondani, hogy máskor gyere te is, aztán nem lesz ilyen bajod.

Emlékszem, egyszer ugyanígy mentek a többiek valahova, mi nem, ő végig aludta a napot, én meg unatkoztam kb, kijött este 7 körül a szobájából és kérdezte, hogy mit keresek fent hajnali hatkor, és ott annyira elegem volt ebből, hogy állandóan lehúzott redőny, szól a zene, nem csinálunk semmit, és ez egyszer-kétszer oké, de sorozatosan nem. Vagy ha elmentünk páran iszogatni, akkor szemrehányás, hogy miért megyek inni a krva barátnőimmel, senkit nem nevezett a nevén, valószínűleg nem is tudta a nevüket, mindenki lotyó volt, vagy krva, aztán ezek, és sok más miatt is mondtam, hogy oké akkor helo. Most 21 éves vagyok, ezeket tehetjük 18-19 éves koromra:)

Ettől függetlenül nem zárkózom el az otthonülős, nyugodtabb életvitelű emberektől, de nem is őket keresem konkrétan:)

2020. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Én is otthonülős típus vagyok, szóval engem nem zavar. Néha szoktam elmászkálni barátnőimmel ide-oda, mondjuk egy hónapban 2-3 alkalommal. Az nem zavar, hogy ő nem megy sok helyre,( bár azért nem árt ha van néhány barátja, akivel rajtam kívül is jól tudja érezni magát) de emiatt ne akarja negszabni azt, hogy én néha szervezek programokat a szűk baráti körömmel.

16L

2020. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is ilyen vagyok, szóval persze, ez nem kizáró ok.
2020. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Én elfogadnálak.

Viszont egy kérdésem van. Ha megkernelek, hogy xy napon menjünk el kirándulni, akkor te azonnal igent mondanál?

Vagy inkább maradnal otthon...?

2020. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Hat, attol fugg. Alapvetoen ez nem lenne kizaro ok, sok minden mastol is fugg hogy osszejonnek e az illetovel. Nekem is vannak olyan napjaim amikor semmi kedvem kimozdulni, de az allando otthonulesbe szerintem egy ido utan belebolondulnek :D szoval egy-ket kozos program akar kettesben vagy baratokkal lakason kivul szerintem mindenkeppen kell.


16l

2020. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!