Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek mennék el ma este...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek mennék el ma este bulizni, ha a korosztályom nagyrésze ugyis otthon ül?

Figyelt kérdés
Alapból esélytelen a lányok felének megismerése......
2019. febr. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a feltevésedet mire is alapoztad?
2019. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 nézd meg mennyien járnak a sulidba, és nézd meg mennyien szoktak eljárni rendszeresen szórakozni...
2019. febr. 23. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
sokan
2019. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Az olvasást ajánlom helyette, kezdetnek Tolsztoj 'Háború és béke' c. regénye jó lesz. És majd valami normális helyen megismerkedsz egy normális lánnyal.
2019. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hozzáállás!
2019. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy gondoltam aztán 1x elmentem egy szórakozóhelyre és HIBA VOLT. A korosztályommal találkoztam ugyan csak vagy egymást vagy pedig az üveg száját csókolgatták úgyhogy nem volt eredményes az ismerkedés...
2019. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Én eljártam bulizni sok évig, sok helyre, ráment kb 2 -2,5 000 000 ft-om. Komoly kapcsolatom nem is lett belőle. Már nem megyek el az éjszakába, nem a korom miatt, hanem mert túlnyomó részt, sznob, műlányok és megkreált műfiúk hazudoznak egymásnak alkalmi szex reményében. Legutóbb elhívtak egy helyre, és alig volt szabad nő, és akivel táncolni próbáltam az sem tudott. ( bocsi én 6 évig versenytáncos is voltam ). Szóval ha társra vágyol én nem a szórakozóhelyt ajánlom, ott csak isznak jó drágán. Inni meg itthon is tudok.
2019. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!