Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz a suli legszebb csajától...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a suli legszebb csajától személyesen megkérdezni hogy lenne e kedve beszélgetni velem, úgy hogy még nem is beszéltünk és Facebookon sem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
Egy ideje már tetszik, de eddig nem foglalkoztam vele, de most egyre inkább szeretném. Sajnos nem vagyok a legmenőbb srác a suliban, félek hogy szóba sem áll velem és kinevet. Ötletek, tapasztalatok?

2020. nov. 2. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így mész oda hozzá hogy "beszélünk?" akkor az valószínűleg off. Ha odamész és beszélsz vele egy pár mondatot majd elhívod valahova akkor már azon múlik hogy tetszel-e neki.
2020. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább bátor dolog ha ismeretlenként van hozzá merszed.
2020. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Miért nem jelöl vissza Face-en? Szerintem nem te kellesz neki, biztos magas elvárásai vannak, lehet meg is sértődik, hogy próbálkozol nála.

Ez ilyen önbizalomnövelés lenne a részedről?

2020. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Tapasztalatszerzésnek, gyakorlásnak ideális.

2020. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
teso en is jartam mar suli legjobb csajaval kb 2 hetet de megcsalt tehat felejtsd el az agyba se volt valami nagy durranas minden nap egyutt voltunk de csak azt lehetett hallgatni hogy uristen mennyi embernek bejon meg minden tesom engedd el sztem tesom
2020. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
Szerintem ezt a facebook témat hanyagold! Személyesen,menj oda hidd el nem fogja a lány leharapni fejed sőt ha érett és normális felfogása van pluszba értékelni fogja hogy van merszed odamenni :) Én személy szerint soha nem agyalok előtte a szövegen mert nincs értelme,másrészt spontán jobb a dolog illetve az ilyen tipikus "csajozós" szövegeket kerüld ismerik és nem tartják sokra ezeket. A legegyszerűbb szépen oda sétálsz és ráköszönsz mivel neked tetszik a lány így én a direkt módszert ajánlom tehat nem kertelsz hogy miért jöttél ide hozzá. Itt egy példa: Szia zavarhatlak egy pillantra? (Ilyenkor a lány reagál a kérdésre te pedig folytatod a mondani valód) régóta látlak a suliba és mindig is felfigyeltem rád, úgy gondoltam hogy muszáj ide jönnöm hozzád hogy kérjek egy elérhetőséget (tel szám, akkor esetleg face ezt neked kell tudnod)ugyanis szeretnélek megismerni stb. Ezt csak példa ként hoztam fel! Sok sikert kívánok! Egy valamit jegyezz meg Ha nem mersz nem nyersz! Az előző válaszadó pedig intőpélda, lehet egy csaj valóban gyönyörű két nagy mellel egy formás kis popsival ha belül sötét mint a szén... majd rájöttök hogy nem csak ezek számitanak egy nőnél :D
2020. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na hogy alakul?
2020. nov. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!