Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfiak jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak jönnek be a lányoknak??

Figyelt kérdés
így általában milyen férfiak jönnek be csajok suly kg magassag arc vagy mi kel ahhoz hogy megtaláljank a nők??
2020. nov. 6. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%
Legyen hűséges, kedves, őszinte, odaadó, ragaszkodó és sírig nagyon szeressen!
2020. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát de gondolom a külső is fontos
2020. nov. 6. 22:59
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Külsőleg meg mindenkinek más jön be, pl. nekem egyáltalán nem tetszik ez a sztereotipikus magas + kigyúrt kombó.
2020. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Külső: haj-szem mindegy csak legyen 😃, legyen magasabb nálam, de ha 2 méter akkor inkább ne. Kb a hasáig érnék. A 170-180 tökéletes😊. Nem szeretem a duci srácokat, a vékony szálkás izmos jön be.

Belső: okos, figyelmes, előzékeny és tudjon nemet mondani. Plusz a gondolkodásunk a nagy dolgokban hasonlítson (hasonló jövőkép, elvek, erkölcsök stb.).

2020. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Belsőleg olyasmi mint amit az egyes leírt, de látom nem ez érdekel.

Az a helyzet hogy még magam sem tudom hogy mi az ideálom, mert nincs. Minden embernek más jön be, de van olyan (mint én) hogy teljesen különböző emberek is tetszettek már.

Most mondhatom hogy tetszik a hosszú haj és a sötét szemek, de az összkép a legfontosabb nem egy-egy adottság.

16/l

2020. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sincs ideálom, a személyiség fog meg a legjobban. Tegyük fel hogy van 2 srác, az egyik nagyon húdejólnézki de nem bontakozik ki a belsoje, meg van egy nem valami helyes, ducibb srác akinek jó a dumája, vicces és el lehet beszélgetni vele mindenről. A második jobban érdekelne

Szerintem amugy nincs olyan hogy altalaban milyen sracok jonnek be a lanyoknak. Mindenkinek mas. Valakinek a 180-190 magasak, nekem jobb lenne ha csak 175 lenne (mert en 155 vagyok)

Duci, sovany, izmos. Nekem mindegy, de valakinek vannak kikötései xd hajszinnel, szemszinnel szinten. Bar szerintem az ilyesmi olyan hülyeség. Most fesse be a hajat vagy hordjon szines kontaktlencset csak azert hogy tetszen? Inkabb adja önmagát

2020. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
aha
2020. nov. 7. 10:18
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Fiam, Kézzel fogható tanácsok reményében soha ne egy haltól kérdezd meg hogyan lehet egy halat kifogni, inkább keríts egy jó halászt, aki megmondja, de most pótolom ezt a hiányosságot.


Tuti recept az nincs, viszont a ,,legyen hűséges" meg ,,szeressen", ezekkel kitörölheted, íme néhány gyakorlati tanács:


1.Fontos, hogy adj magadra, higiénikus legyél, látszódjon, hogy foglalkozol magaddal. Aki saját magára se tud elég időt szánni, az egy nőre se fog tudni. Elmúltak azok a konzervatív idők, amikor igaz a mondás, hogyha nem fér el a piperecuccod a szappantartón, b*zi vagy és hogy ami nem a borotvahab az a szappan. Ha már itt tartunk: arcon maradhat szőr, viszont mivel a nőknek is vannak igényeik, hónaljról és a kukacról kerüljön le a szőr. Tudom, nem véletlenül nőtt az oda, de ma már vannak különböző deo stiftek, amik felfogják az izzadságot. Szóval legyen a fürdőszobaszekrényedben:

- borotválkozó cuccok (borotva, hab vagy zselé, ha már erős és összefüggő borostád van, szakállformázó)

- hajlakk, hajzselé (fontos, hogy be legyen lőve a frizura)

- parfüm (jómagam a lágyabb, finomabb illatok híve vagyok, a túl tömény az tolakodónak hat)

- stift (kenős) dezodor, az axe-ot meg ezeket a fújos sz@rokat el lehet felejteni, nem fogják az izzadságot

- testápoló (száraz bőrre)

- arclemosó (faggyús, zsíros bőrre)

- körömcsipesz, körömreszelő.

- én középen néha kiszedem a szemöldökömet, amikor már úgy van, szóval szemöldökcsipesz.


Én havonta egyszer eljutok fodrászhoz, belefér a költségvetésbe. Ha nincs összefüggő arcszőrzeted akkor pengéssel leszeded, ha pedig van, trimmelheted rövid borostára. Azt hiszem ezt a témakört kimaxoltuk.


2. A stílus nem pénz kérdése. Öltözz igényesen, pl. egy laza ing (szigorúan csak hosszúujjú!) betűrve övvel + övvel szinkronizáló cipővel csodákra képes. Egy olcsó kínai sz@r karóra is megteszi, ha csak annyi a lényeg, hogy jól nézzen ki. Fontos, hogy analóg és ne digitális óra legyen, azt csak gyerekek illetve informatikusok hordják hétköznapokon.

Amennyiben inkább sportosan öltözködsz, egy jó kapucnis pulcsi + melegítő nadrág (lehet egész divatos darabokat is kapni) és egy jó sportcipő (Decathlonban elérhető áron) is frankó. Vehetsz pár fain baseball sapkát is, ami színben passzol, de ez nem olyan fontos.


3. Magasság

Ezt sajnos nem tudod befolyásolni, dobja a gép, jómagam is csak százhetvenegynéhány centire nőttem. Ha alacsony vagy, vígasztaljon, hogy Lionel Messi 169, Tom Cruise és Robert Downey Jr. (azaz a Vasember) 170, és Lewis Hamilton 174 cm magas. Ha pedig attól félsz, hogy nem vesznek komolyan, Orbán Viktor 168, Vladimir Putyin 171 cm magasak. Adolf Hitler pedig 165, Sztálin pedig 170 centi magas volt.


Szóval ja, amúgy minél magasabb egy pasi, annál előnyösebb helyzetben van. Hidd el, egy 155 centis nőnek is, akihez a 170-es pasi tök optimális, elsőre a 190-es pasin akad meg a szeme. Sajnos ez van, logikát ne keress, ez szexuális ösztön.


4. Testsúly

Ez is ízlés kérdése, de nem baj, ha nem sportolsz. Aki az érettebb pasikra bukik, annak igenis vonzó egy kis Apu féle pocak, férfiasságot kölcsönöz. Ha nem sportolsz, nehogy a csajok miatt kezdj el! Ha pedig Izom Tibor vagy, akkor az tök jó.


A legfontosabbak viszont a belső tulajdonságok. Egyetlen egy fő szabály van:

Sohase görcsölj! Ha a külsőd megfog egy lányt, akkor teljesen mindegy mit csinálsz, mert azok a tulajdonságok a külső megjelenésed tükrében lesznek elbírálva. Ha jó csávó vagy és nyomulsz, akkor tudod mit akarsz az élettől, céltudatos vagy és ettől férfias. Ha nem jössz be a csajnak és ugyanezt csinálod, akkor pedig egy nyomulós perverz vesztes, aki nem tud lekopni. Ugye érted? Sajnálom Hölgyeim, akik Ti ezt olvassátok, de ez a helyzet.


A jófiú-rosszfiú vonalat felejtsd el, nem jó dolog ezt játszani, hiszen tényleg teljesen mindegy mit csinálsz. Nekik már az is rosszfiú, aki nem adja magát oda két szép szóért. Ezt Te se tedd! Ha pedig összejött egy lány, szeresd mindennél jobban, tegyél meg mindent a boldogságotokért és becsüld meg, hiszen szeret!


Sok sikert!


24F

2020. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
aha
2020. nov. 7. 11:29
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Remekül összefoglalta a kedves 8-as válaszoló! Nekem már csak annyi kérdésem lenne ehez kapcsolódóan. Hogy akkor miért látok az utcán minden olyan fiú mellett egy külsőre szép és aranyos lányt, akik semelyik az általad leírt tulajdonságok még csak megközelítésében sem járnak.

Ezek alapján csak az maradt lehetőségnek, hogy a lányoknak átlagon alattibb az önbizalmuk mint azt sokan gondolnánk.

2020. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!