Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák csillagjegyű lányoknak...

A rák csillagjegyű lányoknak / nőknek milyen fiúk / férfiak tetszenek, imponálnak?

Figyelt kérdés
Kérem írjatok kort is, és elsősorban lányok válaszát, tapasztalatát várom, hogy milyen fiúkat kedvelnek, milyen tulajdonságokkal kell bírnia ?

2018. jan. 25. 00:42
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:

Nem hiszek benne, de van időm, leírom mi tetszik nekem.


Legyen jó az összhangja. Világos haj, barna, zöldes szem, világos bőr. Vagy sötét haj- szem, sötétebb vagy világos bőr. Borosta szépen mutat az én szememben. Ne legyen nagyon szőrös a teste. Haja ne legyen túl rövid. 170 centi magas körül, gyönyörű arccal. Szép, kifejező mandulaformájú szemekkel. Szálkás test.

Belsőleg legyen pajkos, szexis, huncut. Bátran álljon ki magáért. Legyen férfi.

20/L

2018. jan. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A rák nőknek, ajjaj. Fiatalon elég ribiknek tűnnek és ezért félnek a pasik tőlük pedig nem azok hiszen azonnal kifogják a legnagyobb balekot. Majd nagyon nehezen találják a párjukat és végső elkeseredésükben harmincas éveiben egy apa nélküli gyerekkel összeállnak egy kis vén trottyal aki pénzeli és néha még jó is vele.
2018. jan. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kinézete, kora nem számít.

Bankkártyáján lévő összeg legyen legalább 9 számjegyű, 55÷60 feletti életkorú, örökös nélküli.

Az csak jobb, ha bankkártyája nem Ft-ról szól, de akkora, mint az előőbi összegű.

Nem kell feltétlen okosnak lennie, viszont az engedékenység fontos.

.

Személyiségi jogok figyelembevétele miatt neveket nem írok pédaként.

2018. jan. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem olvastad azt a részt h a kérdésedet ne párkeresésre használd.
2018. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat !

Viszont a 3. választ nem igazán értem.

2018. jan. 26. 03:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez általánosítás! Nincs olyan, hogy valaki csak rák, csak skorpió, csak bak....blabla.


Mindenkiben megvan az a tizenkét jegy, csak mások az arányok.


Ha többnyire rák jegyet képvisel és van mellette skorpió is bőven, már másképp néz ki, mintha rák-vízöntő lenne...


Rák energetikáról általában, a teljesség igénye nélkül: ölelés fontossága, közös otthon, gondoskodást bőven adhasson és legyen, aki ezt befogadja, család fontossága...érzékenységét megértsék. Tudjon érzelmeiről beszélgetni és legyen társa.

2018. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A környezetemben altalaban mindig vizonto vagy nyilas ferfiak voltak, 3 vizonto 1 szuz 1 oroszlan voltam kapcsolatban, legjobb baratom nyilas, illetve akik valamiert eszméletlenül (évek múltán is!) kitartanak értem mind nyilas volt.

Egyik kapcsolatom se volt felhotlen.

En nem leszek jó vélemény mert szamomra nagyon nehez megfelelni, a külső nem szokott erdekelni inkább a kisugárzás de annak 110%nak kell lennie. Fontos hogy lekosse a figyelmemet több beszelgetes során is, szamomra nagyon fontos a szex a jó szex meg pláne hasonló igenyekkel szoktam belemenni egy kapcsolatban, a rákkal ellentétben én egyaltalan nem vagyok érzékeny, de ferfivan szeretem ha kimutatja az érzéseit amíg én nem( kiegészít) a nyugodt! Embereket tartom szimpatikusnak mert én kissé zizi vagyok néha és jobb ha ilyenkor nem idegbeteg valaki:-)

Ennyi jutott az eszembe ha kiváncsi vagy masra írj privit

23n

2018. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vízöntő vagyok, sikerült rengeteg rák nőt elvarázsolnom, anélkül hogy ezt szerettem volna.Nem lehet tudni, hogy miért.Egyszerűen beszélgettünk, és hallgatták, és hallgatták.Nekik tetszett a magabiztosság, bátorság, kreativitás, nekem az ő gyengeségük.Hivatalosan ,nem illenénk össze, de ritka esetekben igen.Annak ellenére, hogy a másik 2 víz jeggyel kerülendő a viszonyunk, stb.
2018. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilas csillagjegyű férfi vagyok (41).

Életem első szerelme is rák jegyű nő volt,és a Feleségem ,a nagy Ő, is rák csillagjegyű :)

2018. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!