Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyi ideig vártok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi ideig vártok egy fiú kezdeményezésére? Mennyi az az idő, ami után már lemondotok a srácról?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen gyakran találkozunk, én véglegesen kb2 hónap után mondok le róla
2020. nov. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én még évek mulva is várok ha nagyon tetszik.

Szoval ha anyira tetszik ,hogy megbolondulok érte és folyton csak ő jár a fejembe akkor éveket is várnák ra.

Ha viszont nem vagyok nagyon szerelmes akkor egy kétt honap.

2020. nov. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 2-3 hónapig, ha addig nem történik semmi akkor betudom annak, hogy nem érdeklem
2020. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attolfugg mennyire erdekel

Van hogy 1-2 het mulva mar nem erdekel, de akar fel evig is el tud huzodni ilyesmi. Ha nagyon megfogott, es beszeltem is mar vele tobbet

18/l

2020. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem időben mérem ezt.

Inkább az érzéseim és az észrevételeim a mérvadóak.


De 2 hónapnál nekem se tart tovább egy olyan vonzalom,ami plátói... főleg ha nem is ismerem a srácot,csak buszozáskor látom.

Ha meg jobban ismerem az aktuális szerelmemet,az más ügy...Akkor sokkal több ideig reménykedek :(

2020. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem várok senkire. Ha akarok valamit azért teszek. Egyrészt baromi szexista dolog azt állítani hogy a pasi dolga a kezdeményezés (miért is lenne valakinek valami a dolga, csak azért mert farokkal vagy puncival született?). Másrészt a srácok is emberek. Nem "nagy határozott igazi férfiak", akik megfelelnek az ideáknak, csak emberek. Ők is félnek, nekik sincs feltétlenül önbizalmuk, bátorságuk, félénkek, aggódnak hogy mi lesz ha, vagy hogy nem tudják feldolgozni az elutasítást. Lehet, hogy nincs még elég tapasztalatuk hogy hogy kell ezt csinálni, ezért nem mernek kezdeményezni. Lehet hogy tele vannak traumákkal (előző párkapcsolatból vagy nevelésből adódóan), ezért (akár még jó pasik is) nem gondolják magukat elég értékesnek, helyesnek. Én azt tudnám tanácsolni neked, hogy kezdeményezz. Ne rámenős, tenyérbemászós, ciki módon, csak olyan kis természetesen, aranyosan.
2020. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőknek kell kezdeményezni, mivel, ha egy férfi kezdeményez, akkor nagyobb az esélye, hogy az, akitől megkérdezi nemet mond, mintha egy csaj kérdezne meg egy férfit.
2021. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!