Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sràcok nektek mekkora az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sràcok nektek mekkora az aràny ,ha odamentek lànyokhoz kb hàny utasít vissza ès hàny fogad el(ad elèrhetősèget) nekem ugy 10/2-3 ez jó?16/F

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez jó, mert van aki oda se megy azaz 0/0
2020. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon ritka ha oda jönnek, de ha szimpi valaki én meg szoktam adni valami elerhetoseget 16/l
2020. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos nekem eddig nagyon nagy volt, idővel már feladtam és depressziós lettem.
2020. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
10 próbálkozásból 10 elutasítás :/
2020. szept. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
21:29 1-2 éve nekem is nagyon rosszul ment, féltem az elutasitástól, de megértettem ha több lányhoz megyek oda több az esélyem, hogy valaki elfogad olyannak amilyen vagyok.Például az utóbbi 3-4 hónapban odamentem pontosan 100 lányhoz, mert egy barátommal versenyeztünk ki jár jobban és nekem az arány 100/22 volt ami szerintem rémes volt és szégyeltem magam. De mikor a barátom aki szebb nállam,több csaja is volt... azt mondta, hogy neki 100/8 rájöttem, hogy egész jó eredményt értem el.Szóval próbálkozz soha se tudod meg mi történt volna ha csak álsz ott mint egy fa és figyeled, ahogy elsétál melletted álmaid nője :D nincs mit veszitened
2020. szept. 3. 11:08
 6/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk elég válogatós vagyok, hogy kihez megyek oda, szóval azért érdemes fenntartással kezelni amit írok, mert teljesen idegen lányokhoz nem is túl sűrűn megyek oda, sőt. Szám alapján talán 7-8/ 3 végződött kavarással.
2020. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
10000/0 :(
2020. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Steelwasp79 válasza:
100%
Változó. A hölgytől függ. Elmondhatod ha odamész hozzá kezdeményezni, akkor elmondhatod, hogy 50%ig már összejött...
2020. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

#7

Szánalmas vagy,hogy minden nővel kikezdesz.

Én már azért utasitanálak vissza téged mert az a tipikus srác vagy akinek mindegy csak csaj legyen ezért kikezd magyarország összes csajával.Ne csodálkoz hogy így nincs csajod,választ ki azt aki tetszik vagy akivel kölcsönös ne kezd ki mindenkivel mert az szánalmas.


Én a hetesel szenben ,csak szerelemből jövök össze bárkivel is.Akkor kedzedk ki egy fiuval ha ténylrg szerelmes vagyok vagy nagyon tetszik ,esetleg kölcsönös szimpátia.

Nem szoktal kikezdeni fiukal ,mert ritkán vagyok szerelmes vagy mert a fiuknak kellene kezdeményezni.

Velem életem során kb 6 srác kezdet ki,aból ötnek nem is tetszetem csak ezek a tipikus fiuk mint a hetes hogy minden lányra ráírnak de nem is szeretik őket csak legyen valaki, egy volt akinek tényleg tetszetem ,arol akkot szereztem tudomást amikor már házas lett,nekem igazábol nem jött be ,de legalább ő igazán szeretet volna,többivel elentétben ugy hogy lehet hogy elszurtam.


Én ritkán kezdek ki fiukal sajnos tipikusan az a nő vagyok aki szereti ha egy férfi teszi meg az első lépést ,de rájöttem hogy a mai világban az nem jó,mert akinek tényleg tetszek az fél és nem jön oda ,akinek meg nem tetszek az meg oda jön mert olyan mint a hetes hogy minden lànyal kikezd.Csak akkor hivok el valaki ha már anyira szerelmes vagyok belé vagy anyira tetszik hogy aludni se tudok mert folyton ő jár a fejembe.Hangsulyozom ez lenne a normális hozzá állás nem úgy mint egyesek akik mindenkire ráírnak

Eddig 3 fiut hivtam el randizna,de én hulye liba nem hivztam el csak az utolsó pillanatban már,mert hát gondolotam hogy fiú és "állitolag neki is tetszek",de mindegy.

3 fiuvbol kettő visszautasitot és egyre tul későn írtam mert féltem.

Én életem során harom embert hivtam el ,de abol 3/0 ,engem 6/0 ,de abol a hatbol bisztos lett volna pár kapcsolat ha lett volna aki komolyan gondolja és nem csak el hivok egy lányt alapon megy.

Szoval nekem 3/0,de én inkább vagyok egyedül 10-20 évig mint olyanal jöjek össze akibe nem vagyok szerelmes.

Ezért van hogy nem is vagyok randi oldalakon sehol se,mert az igaz szerelem úgy is megtalál,előbb utobb és az embernek akkor kell élni a lehetőségel,ennyi.

2021. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!