Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok hány éves korukig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány éves korukig képesek arra a tüzes tini szerelmre, és miért változnak meg abban az adott korban?

Figyelt kérdés

Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre, szerelemre? Tehát arra a jó tüzes, bolondos, nyitott teljes örült tini szerelemre gondolok. Amire minden fiú mindig is vágyik!


Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szivesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? Mármint itt nem a szexre gondolok. És ha csak egy picit is változnak meg és tudatalatt is, a magyar lányok akkor is miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kor csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at vagy van akinél ez a 20. De általában ez a 18y szokott lenni. És a tini szerelem varázsa is gondolom ugyanekkor múllik el. Mert jajj az a nagykorúság. Még a 21 is kevés ide szerintem. A lányok nem érnek kicsivel sem hamarabb. Sőt mi fiúk már hamarabb érünk. Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem korhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosabb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!!! És ez a fejlődés legtöbb embernél nőnél, férfinál 22-25 éves korban indul el. De teljesen 30+ évesen teljesedik ki. Bár ritkán van akinek késik meg ritkán van aki esetleg hamarabb jön rá annyi dologra.


Tehát ezzel a szubmisszív viselkedéssel tönkre teszik a saját későbbi életüket. Meg sajna talán másét is. Mivel azt, hogy teljes mértékben nem élvezték ki a gyerek fiatal korukban. És ezt majd a legtöbben pár év múlva megfogják bánni. De akkor sajnos már mindenki szemszögéből késő lesz.


Tehát az igazság az, hogy ezek a lányok 14-17 évesen még értelmesebbek is mint ebben a korban. Mert eleve azt kéne felfogni, hogy egy 14,15 éves és egy 21 éves közt csak kis különbség van értelmiségileg. Ígyis-úgyis! Az már más ha pl ebben a korban valaki egyedül él. Én pl már 14 évesen is megtudtam volna élni egyedül és tudtam volna bármit dolgozni. És hamarosan terveznék is elköltözni mivel olyan szüleim vannak..



És a baj csak ott van, hogy a tiniket sajnos annyira nem érdeklem. Viszont ezek a szubmisszív 18+ os lányok meg még nyomulnának is. A kiskorúakra is. A 25 évesekre kéne akkor mar!! És már szeretnék találni magamnak egy szép tini lányt. És a gáz, hogy őket meg annyira nem értettem.



És a tinik szebbek is. Pont általában olyan 18-21 éves korban kezd el rajtuk egyre jobban látszani a kor. Mármint már nincs olyan tinis, aranyos, babarcuk. És ez egyre jobban kezd látszani. És ilyen 20-21 éves lányokon már annyira látszik, hogy kifejezetten zavaró! Tehát kizáró ok, de ezt gondolom sokan meg is értik, hogy a 16-18 év körüli srácoknak. Miért jön be jobban a saját vagy inkább a fiatalabb korosztály!



2020. nov. 17. 00:57
 1/5 A kérdező kommentje:

A szubmisszív viselkedést pedig úgy értem, hogy behódolnak ennek a 18= felnőtt viselkésnek. Meg az embereknek akik direkt irányítani akarják őket tudatalatt, közvetetten.


És elhagyják az őszinte, normális énjüket. Csak azért, hogy valakinek megfeleljenek. Akik igazából számukra nem fontosak. És ezzel csak pont, hogy kevesebb, jelentéktelenebb embereket fogják érdekelni. Minket normális embereket már nem..

2020. nov. 17. 01:03
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Ez az egész a mai generációnak a hibája. Meg persze hülyeség az is, hogy a 18 nagykorúság!


És a lányok 95%-a pedig ilyen. Próbálj tini csajt keresni, valakit biztos találsz majd!

2020. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert a csajból nem tudod kihozni a "kislányt" nem a csaj lesz a hibás.

Amúgy azért, mert mások lesznek az igények. 14-15-16 évesen lehet nedves lettem attól, ha egy jó pasi megnézett, de 18-19-20 évesen picit több inger kell már...

Mert tapasztaltam. Mert felnőttem és a rózsaszín tinisztáros, crusholos, "úristen rámnézett😱😍" időszakból kinőttem. Nem köt le. Ez olyan, mint mikor mesét néztél kicsiként. Akkor imádtad mára meg unalmasnak találod.

A játékosság meg ugyanúgy meglehet egy idős pár kapcsolatában is. Csak megtanuljuk hogy ennek mikor és hol van az ideje.

Üdv, egy 18 éves csaj aki a hétvégén reggel párnacsatázott a 26 éves párjával.

2020. nov. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld, én ismerek 14 évest aki egyáltalán nem viselkedik úgy mint egy tini. És ismerek olyan 21 évest aki olyan gyerekes, hogy már szinte írritáló. Tehát csaj függő a dolog. Az én barátnőm pl 23 éves és még mindig meg van a kapcsolatunkban a játékosság. Az meg szerintem egy értelmű, hogy nem fog irántam bolond tini szerelemmel rajongani. De szerintem ez sem vész el minden lánnyban 18 évesen. Az valóban igaz, hogy 18 évesen csak papíron felnőtt valaki. És tényleg nem 18-nak kéne lennie a nagykorúságnak. Mert tényleg vannak olyan lányok akik változnak ebben a korban. De szerintem nem mindenki, sőt !

26/F

2020. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért, de buta vagy..
2020. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!