Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek kioffolt volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kioffolt volna egy tartalmas, értelmes, hosszas beszélgetés után?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a lány, akit ma ismertem meg az AnoTalk nevezetű oldalon, beszélgettünk, tök normális, kedves volt, vagy másfél órán keresztül írogattunk, de a végén, amikor elbúcsúztunk volna egymástól, megadtuk egymás instáját, mondván bejelöljük egymást a beszélgetésünk folytatása érdekében. De ez nem így történt! Mondta jelöljem be nyugodtan, meg is találtam, bejelöltem, de nem érkezett semmiféle válasz, semmi visszaigazoló üzenet (ekkor már az AnoTalk-ból kilépett). Nem találtam rá ezután (valószínűleg letiltott), ha pedig kijelentkeztem ugyanúgy megint rátaláltam. Most az lenne a kérdésem, hogy hagyjam a francba az egészet, vagy próbálkozzak meg még vele kapcsolatot létesíteni?


Én 17/F, Ő 16/L. (Ha minden igaz.)



2020. dec. 12. 23:16
A kérdező szavazást indított:
Ne, csak fölösleges időpazarlás lenne!
Talán még van esélyed.
Na látod, ez az internetes anonim beszélgetések veszte!
Megszívatott haver, nem kellett volna az insta fiókodat se megadnod neki...
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Opció: csak szórakozni ment fel, semmi komoly szándék nem volt, lehet még a koráról is hazudott.

2. Opció: unatkozott, ezért szívesen beszélgetett veled, de nem akarta folytatni.

3. Opció: nem használja rendszeresen az Instagramját de majd vissza fog írni(ha kijelentkezés után rátaláltál, akkor biztos nem tiltott le).

2020. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsohoz hozzatennem:

4. Opcio: Instad alapjan baromi rondanak talalt, ezert nem szandekozik vissza irni.

Velem legalabbis volt mar ilyen.

2020. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Tényleg lehetséges hasznos opciók ezek mind, amiket most felsoroltál, de egy valamiben tévedsz: ha kijelentkezel (szóval fiók nélkül keresel rá az adott személyre) akkor minden esetben rátalálsz, minden fiókra, de ha be vagy jelentkezve, és letiltott az az illető, akkor már csak annyit fog a fiókja helyére kiadni, hogy ez a hivatkozás hibás, vagy az oldalt törölték. [link]


#2 Sajnos, tényleg ez is egy lehetséges opció. :(

2020. dec. 12. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anotalkon nem sok jó ember van. Anno sokat voltam fent, mindegyik ilyen véget ért, nem hosszú életűek ezek. Nem is szoktam már felmenni.
2020. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Bocsi, úgy értelmeztem, hogy csak simán kiléptél az alkalmazásból majd vissza.

2020. dec. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, akkor letiltott. Ezekbe az AnoTalkos beszélgetésbe csak akkor éld bele magad, ha már az oltár előtt álltok! :)
2020. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!