Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele lehet valakib...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet valakibe szeretni a neten, ha nem tudjuk hogy néz ki, viszont a beszélgetések meg nagyon tartalmasok?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn ismerkedtem meg valakivel és ő se meg én se tudjuk, hogy a másik hogy néz ki. Annyit árultunk el egymásról, hogy hány cm és kg meg a hajunk, szemünk színe, hossza. Nagyon sokat beszélgetünk és nagyon jól elvagyunk. Sokszor azt érzem, így látatlanban is, de beleszerettem. Szerintetek ez lehetséges?

2020. okt. 4. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen. Így ténylegesen meg tudod ismerni a személyiségét. És ez az egyik legfontosabb.
2020. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a személyiségébe beletudsz szeretni. Aztán ha találkoztok, akkor derül csak ki, hogy vonzódsz is-e hozzá, vagy sem. De neten keresztül persze, bele lehet így szeretni a másikba.
2020. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, mi is ezért szerettük volna így. Mert ő is panaszkodott, hogy sokan csak a külsőre hajtanak és elhatároztuk, hogy mi fordítva csináljuk. Először belső, aztán külső.
2020. okt. 4. 14:27
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Abba szeretsz bele, amit hozzáképzelsz, elképzelsz róla a beszélgetések alapján.

Gondolom, ki vagy éhezve a szeretetre.

2020. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az már jó dolog ha Sok mindenben passzolnak a véleményetek, stb.

De nagyon sokat számít a külső is, mert ha nem szép, cseszheted te a nagy összhangot.

Na meg az együttélés dönti el, ki hogy viszonyul a másikhoz.

A neten csak 30 százalékban lehet megismerni az embert.

2020. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát tesó.. ez nagyon romantikus meg aranyos. Csak az a baj,hogy ezek alapján ti elképzelitek a másikat a fejetekben tökéletesen aztán,ha találkoztok lehet nagy lesz a csalódás külsőre. Mert valjuk be hiába szeretünk valakit nagyon nagyon belsőre,ha külsőre nincs olyan ami vonz meg fog benne.😓 nem mondom,hogy lehetetlen. Sőt szorítok,hogy minden klappoljon és legyetek nagyon boldogok!
2020. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem vagytok felszinesek, akkor nem lessz gond.

De amúgy én ajánlom , hogy találkozzatok legalább egy kis időre.

Ne csak az internetes világban éljetek.Kinek elég ennyi?!

2020. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem simán, nem tudom hol ismerkedtek de dobhatnál linket privátban, nem nagyon találok olyan társkeresőt ahol kép nélkül lehetne ismerkedni :(
2020. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
23 éves koromban beleszerettem így egy srácba, aki ráadásul 300 km-re volt tőlem akkor. Annyira kreatív és vicces leveleket írt, engem ezzel teljesen el lehet szédíteni, az agyamon keresztül működik nálam a belezúgás. Abszolút fotó nélkül mondtuk ki, hogy jó lenne összejönni. 4 évig voltunk együtt aztán, még egy időben egy helyen is laktunk, ő eljött abba a városba lakni, ahol tanultam. Miután szakítottunk, utána is nagyon jó barátok maradtunk, megismertük egymás következő párkapcsolatait is. Valahogy az lehetett, hogy az írás elterelte a fókuszt a külsőségekről és így olyan értékeit láttuk meg a másiknak, amik változatlanok, mindegy, hogy néz ki a másik, mert szerethető. Ráadásul még magasságkülönbség is volt köztünk az én javamra! :D
2020. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem még régebben volt hasonló, de ha élőben külsőre nem fog tetszeni abbol nagy csalódás lesz, nekem szerencsém volt mert 10/10 es csaj volt :)
2020. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!