Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudok tartalmasabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok tartalmasabb beszélgetést kihozni?

Figyelt kérdés

Mar unom a sima szia mizu -t es olyan sablonnal érzem.Tudom hgy szánalmas de mondjuk ti hogy szoktatok rá írni a másik félre(főleg fiúk).Válaszokat előre köszönöm. :D

17/F



2017. nov. 26. 21:18
 1/5 anonim válasza:
Mondjuk úgy hogy ha már valamennyire ismered a másikat akkor csak van valami közös témátok és akkor elkezdtek beszélgetni. Ha látod rajta hogy lelkes az adott témával kapcsolatban akkor hagyd hogy ő irányítsa a beszélgetést. És ha kérdezel nyitott kérdéseket használj. ( Amire nem igen vagy nem a válasz)
2017. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ha beszélgetni akarok vele, elkérem a házit, vagy hasonló, aztán például átvezetve ebből mondok egy viccet vagy kedvességet, utána már minden megy magától (nekem legalábbis ez a taktikám)

De hogyha ezt is sablonnak érzed, küldhetsz neki valami cuki matricát, amitől boldog és ha boldog, akkor könnyebben megy minden, és úgy indítod be a beszélgetést.

Remélem tudtam segíteni :)

2017. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én értelek, voltam nem egyszer,hasonló helyzetben.Hidd el,nem egyszerű tanácsot adni.Kivel akarsz írogatni,milyen kapcsolat van köztetek,stb.Billiónál is Több téma van.A voszonyotok Nagyon Fontos.
2017. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-2 köszi a választ

3 még baráti,de többet akarok

2017. nov. 28. 20:37
 5/5 anonim válasza:
Így,már elörébb jutunk:)Én Azt mondom,Ebbe nem Bukhatsz Orra.Köszönni mindenképpen kellene de valami kedveset lazát pl.Hagsúlyozom ez csak egy Pl....csonkolom a kezeit !!(Ne hogy azt írd,hogy a lábait!!!)úgy hülyébben jönne le:-)) folytatás Terved mára?aztán várakozás a válaszra.innentől szerva ott.Egyből megtudod,hogy viszonyúl hozzád a nagy Ő!Abban az egy kérdésben minden kezdeményezés benne van .Szerintem.Ha úgy gondolod ezzel a kezdeményezéssel beégsz hasonlóval tuti,hogy nem.Úgy is megtudod hogy van,majd mondja magától később.Ha nagyon jó modorú akkor szivathatod is egy kicsit,azt csípik az ilyen csajok.
2017. nov. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!