Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan engedjem el azt hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el azt hogy nekem sohasem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
26F

2020. dec. 15. 19:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindenki úgy csinál mint ha a társkeresés az élet legegyszerűbb dolga lenne 😢
2020. dec. 15. 19:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem lehet? HOnnan tudod ELŐRE...???
2020. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd, miért nem lesz barátnőd? Bár ha már alapból így állsz hozzá, akkor tényleg nem is fogod bevonzani
2020. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert eddig még sohasem volt és egyáltalán nem tartom magam vonzónak hogy akar egyetlenegy lánynak is tetszek
2020. dec. 15. 19:20
 5/11 A kérdező kommentje:
És legfőképpen érzem is hogy nem lesz
2020. dec. 15. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

önbeteljesítő jóslat.


Hidd azt, hogy lesz, és akkor az teljesül be!

2020. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje dolgozni az önbizalmadon, hogy legalább egy KICSIT láss magadban valamit, ami másoknak tetszene. Hidd el, nagyban ezen múlik, nem azon, hogy "jaj de csúnya vagyok"
2020. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi csúnya rajtad? Egészséges alkat (nem kövér, de nem is izomtalan ropi), ápoltság, normális öltözködés már fél siker. Ha az arcod csúnya, az tényleg szerencsétlen sajnos, de még azt is kompenzálhatod millió más dologgal.

Az én párom sebhelyes és túlsúlyos, mégis szeretem és vele vagyok, nem valami szépfiúval (megtehettem volna, mert nem nagyképűségből, de nem vagyok ronda, érdeklődtek utánam). Ja és nem is én vagyok az első barátnője, több éves kapcsolatai voltak előttem már.

2020. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit pozitivabban gondolkodni. Légy magabiztos, ha igy allsz hozza, akkor nem is lesz máshogy
2020. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudom, de az biztos, hogy nem akarom az egész életemet örökre egyedül leélni, de jelenleg nagyon így fest a dolog...


20F

2020. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!