Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Hogy beszéljek rá anyukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogy beszéljek rá anyukámat, hogy engedjen a legjobb barátnőm pasijának a haverjánál aludni?

Figyelt kérdés

Szóval megyünk egy buliba amin kb. 2 óráig leszünk. Mi egy másik városban lakunk és ezért a legjobb barátnőm pasijának csapattársa felájánlotta, hogy aludjunk nála.

Hogyan tudnám rábeszélni?



2018. okt. 9. 21:25
 1/8 A kérdező kommentje:
beszéljem*
2018. okt. 9. 21:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mért akarsz minden áron ott aludni??

én inkább azt mondanám, hogy taxi, vagy valaki haza vinne


hány éves vagy amúgy??



(szüleidet megértem, én se örülnék, ha részeg lányom egy idegennél aludna, még ha bíznék is benne kellemetlen lenne, ha ott összehányna valamit vagy valami)

2018. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered személyesen a legjobb barátnőd pasijának a haverját? Mert ha a válaszod nem, akkor én sem tartom jó ötletnek hogy egy idegennél aludj... Főleg hogy nem tudod előre hogy a buli hogy fog alakulni...
2018. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem terveztem inni, több okból sem. Ismerem a fiút. Nem is bírom az alkoholt ezért sem iszok.
2018. okt. 9. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat majd lesz egy jo csapat szex
2018. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5os ez a valasz mindent viszxDD
2018. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bele se kezdj.
2018. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól sejtem,hogy nem te fogsz a földön aludni?
2018. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!