Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan jöjjek össze az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze az osztály legszebb lányával?

Figyelt kérdés
Alapvetően minden egoizmust mellőzve intelligensnek, edzettnek és udvariasnak tartanak és tarom magam. Ahhoz képest soha nem tudok összejönni egy lánnyal sem. Például az osztályom legszebb lánya (objektív felek szerint is a legszebb) borzalmasan régóta tetszik és nem tudok mit kezdeni. Az lenne az oka, hogy nem találom a helyem az ostoba TikTok kultúrában meg hasonlókban? Ezen az a baj továbbra sem akarok változtatni. Valakinek van más tippje?

2020. dec. 24. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F
2020. dec. 24. 10:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted Ő vonzódik hozzád? Pl.: szokott bámulni, zavarban van a jelenlétedben stb. Ha igen van rá esély, hogy bejössz neki. Irogass vele messengeren, instán, szemezz vele, mosolyogj rá stb. Keresd a társaságát és ha úgy gondolod kérdezed meg, hogy lenne a barátnőd.

Sok sikert és Boldog Karácsonyt!

2020. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Keresd a társaságát és a viselkedése mindent el fog árulni. A legtöbb lány a haját birizgálja, ha olyasvalakivel beszél, aki tetszik neki. Eleinte még ne hívd el sehova, mert kell egy biztos alap, amire építhetsz. Kérdd meg, hogy segítsen például egy feladatban, amit nem tudsz (ha rafinált szeretnél lenni, válassz ki egy olyat, amit amúgy értesz, így el tudod hitetni, hogy ő értette meg veled ;). Ezután kisebb beszélgetések után már elhívhatod valahova, mert jobban összeszoktatok, mintha csak úgy rávetetted volna magad az elején. Remélem sikerül összejönnöd vele és a TikTok miatt ne aggódj, előbb utóbb ki fogja nőni.

Kellemes ünnepeket és sok sikert :)

2020. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Egyik oka, h az írásodból is lejön, h túl tökéletes vagy.

Legyél egy picit rosszfiú, de ne túlzóan.

Másik ok, h úgy tűnik a leírásból, h neked egyenesen kijár a

legszebb lány az osztályból. Semmi sincs ingyen...

S ami még nehezíti a dolgodat, h nem biztos, h az osztályból akar bárkit is ez a lány, pláne, ha egyszer vége, s ki tudja meddig egy osztályba járni vele...

De némi használható tanácsért jöttél ide..így azt mondanám, h a barátnőinél vágódnék be, itt kezdeném, sőt verd is át őket, így megfordítod a helyzeted, tőled függnek majd, nem pedig te függsz tőlük..ja, ha nem volt még senkid, akkor tanulj meg kommunikálni a lányokkal először, addig mást ne is lépj..

Remélem tudtam segíteni:)

2020. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-es hozzászólónak igaza van. Legyél rosszfiú. Tudod sz a helyzet, hogy a jófiúknak mindig mondják a csajok, hogy de jó fej, meg minden lány ilyet akar, de mégsem s jófiúval fog összejönni. A te korodban ugyanez volt a problémám. Mindig megkaptam, hogy milyen rendes vagyok, mert minden lány örülne egy ilyen srácnak. Erre mindig azt kérdeztem "akkor neked mégis mi bajod velem, ha annyira kellek mindenkinek?" Hát utólag énis rájöttem, hogy nem voltam elég rosszfiú. Kicsit lazulj el és menni fog.
2020. dec. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!