Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen kívül milyen társkere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen kívül milyen társkeresők vannak amit 20-24 évesek is használnak?

Figyelt kérdés
Tinder nem válik be
2021. jan. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Badoo
2021. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem válik be a Tinder?

Nem nagyon lesz más tapasztalatod más társkeresőkkel sem, ha nem vagy elég vonzó. Irgalmatlan a kínálat, és az egész sekélyes és üres.

2021. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tinder a legnepszerubb, annal csak kevesebb sikered lesz mas appokon.
2021. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Badoo, you love, randivonal, Hoop... Hát írd be a keresőbe, hogy társkereső és szerintem csomót ki ad.
2021. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A google tényleg sokat kiad, bár értem, hogy nem mindegy melyikre regisztrálsz.

Kaptál pár tippet. Én nem ismerem ezek közül csak a Tindert.


De mi a gond vele?

Szerintem jól működik. Igaz, ha gyakran mozogsz az országban és megnyitod akkor olyanokat is feldob akikkel hiába matchelsz találkozni nem nagyon fogsz, főleg kapcsolat nem lesz.


De ezen kívül szerintem jó.

Sok lány és fiú van fenn rajta, ami ugyebár fontos.



Az pedig kulturálttá teszi, hogy csak akkor lehet írni egymásnak, ha párba álltunk, így mindenki próbál normálisabb profilt csinálni és nem bunkó szöveggel meg képekkel.

A szétválás totál eltűnés, ez is azért jelent egészséges gátat, ami a neten sok helyen nincs meg.



24/F

2021. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!