Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen muszáj a goldot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen muszáj a goldot fizetni, ha megakarom nézni, ki lájkolt vissza?

Figyelt kérdés
Mert nekem most azt írja ki.

2019. aug. 9. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2019. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kijátszottam a rendszert, de kb felesleges. Fizetni meg főleg.
2019. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak szerintem nincs értelme, hogy ingyen húzogathatod a lányokat (mármint jobbra vagy balra) de ha tényleg beszélni akarsz valamelyikkel, már fizetni kell.
2019. aug. 10. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs hát, de valamiből nekik is kell fizu. Randivonalon is ez van. Likeolj be minenkit és akkor látni fogod hogy kivel likeoljátok egymást és azok likeolnak.


Sok a likeolás igaz?

2019. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, igazából a homályos képekből is lehet következtetni, hogy ki lájkolhatott be. Több lányt is jelöltem így vissza, mert az eredeti képe hasonlított a homályos háttérhez.
2019. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keveritek itt a szezont a fazonnal.

Ahhoz nem kell előfizetés, hogy megnézd, ki lájkolt "vissza". Ha kölcsönösen lájkoltátok egymást, akkor tudtok beszélni. Az előfizetéssel azokat tudod megnézni, akik téged lájkoltak, de te még őket nem.

2019. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gógel Csrómba az Inspekt funckilyót használva lelehet venni a képekröl a homájositást. Egy hónaplya még szép tisztán lehetet öket látni most már pikszeleseb de azér még ki vehetö.

72G

2019. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!