Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 18 éves fiúkat valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 éves fiúkat valaki komolyan veszi Tinderen?

Figyelt kérdés
Szóval felregisztráltam a társkereső appra. Ahhoz képest hogy vidéki vagyok sok match-em lett. Rá is írtam néhány lányra, próbáltam minél kreatívabb üzeneteket küldeni. Nem voltak nagy elvárásaim de 6 lányból 1-el tudtam normálisan beszélgetni ő pedig nem társat keresett. Csak arra tudok gondolni hogy a korommal van baj, 18 évesen (fiúként) nem lehet tinderen ismerkedni.

2019. júl. 24. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem kor függő, ez valójában így működik.

Anno mikor kíváncsiság okán felregisztráltam csak kattos csajokkal sikerült hosszabban dumálnom pedig 4 evv idősebb vagyok mint te.

2019. júl. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Ha én komolyan tudtam őket venni, akkor más is. De ne 22+ nőknél próbálkozz.
2019. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A korodbeliek biztosan komolyan vesznek, ha akarnak. De aki eleve nem akar semmi komolyat, az nem. De nem a korod miatt.

És az is komolytalan, ha jóval idősebb nőknél próbálkozol. Nyilván egy értelmesebb nő tudja, hogy egy fiatal fiú csak egy kis kalandot, szexet akar, nem élete párját keresi egy idősebb nőben.

2019. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!